Mana draudzene no Rīgas atteicās aizdot naudu, lai arī visu mūžu viņu finansiāli atbalstīju; Iemesls pārsteidz…

Mani sauc Jānis un es vēlos dalīties ar stāstu, kas patiesi izmainīja manu skatījumu uz draudzību. Es iepazinos ar Annu pavisam nejauši. Mēs abi bijām pieteikušies uz vienu un to pašu kursu universitātē, un pirmajā dienā mums tika piešķirta kopīga grupa projektam.

No tā brīža mūsu ceļi saistījās, kā nekad agrāk. Gan nodarbību laikā, gan ārpus tās mēs sapratām, ka mums ir daudz kopīgu interešu un viedokļu. Mūsu draudzība attīstījās, līdz mēs kļuvām par neatsveramu atbalsta avotu viens otram. Gan veiksmē, gan grūtībās, Anna bija mana labākā draudzene, kas man vienmēr atvēra savu sirdi un prātu. Un šī pieredze manī iezīmēja jaunu izpratni par to, kas īsti ir draudzība.

Pārbaudi savas zināšanas par latviešu žargonvārdiem!

Vai tu zini ko nozīmē šie latviešu populārie žargonvārdi? 

1 / 3

Vai tu zini ko nozīmē šis latviešu žargonvārds? 

2 / 3

Vai tu zini ko nozīmē šis latviešu žargonvārds? 

3 / 3

Vai tu zini ko nozīmē šis latviešu žargonvārds? 

Your score is

The average score is 51%

0%

Mūsu savstarpējā atbalsta un cieņas saite auga katru dienu. Tā bija ne tikai draudzība, bet arī cieša savstarpējā atkarība un uzmanība uz savām vajadzībām. Anna un es dalījāmies ar dzīves brīžiem, gan prieku, gan sāpes, gan uztraukumus.

Viens no sarežģītākajiem laikiem mums bija Annas mātes aiziešana. Es redzēju viņas sāpes un bezspēcību, un es biju tur, lai sniegtu visu atbalstu un mīlestību, kas bija nepieciešami. Bet dzīve mums bija piešķīrusi vēl vienu izaicinājumu, kad es smagi sa**imu.

Lasi vēl : Svarīgs paziņojums Latvijas iedzīvotājiem; Aizliegs skaidras naudas maksājumus, kuri pārsniegs Šo summu

Jānis nešaubīgi bija klāt, rūpējoties par mani kā pašai tuvākajai ģimenei. Viņa klātbūtne un mīlestība bija mana lielākā atbalsta sistēma, dodot spēku un cerību, kad viss šķita sarežģīti. Mūsu kopīgi piedzīvotie brīži nostiprināja mūsu saikni un atklāja, ka patiesa draudzība ir spēcīgāka par jebkuru traģēdiju vai slimību.

Mūsu draudzība bija kā ciets audums, kurā iegravēti visi dzīves atspulgi, sākot no brīžiem, kad mēs smējāmies bezgalīgi. Katrs no mums zināja, ka vienmēr varēs paļauties uz otru, neskatoties uz dzīves apstākļiem vai grūtībām.

Jāņa finansiālās problēmas bija kā satricinājums mūsu dzīvē. Es tos nekad neuztveru kā viņa parādu, bet drīzāk kā iespēju būt tur viņai tāpat, kā viņa bija tur man. Es aizdevu naudu, neņemot vērā savas pašas grūtības, jo mana pirmā doma bija, kā palīdzēt saviem tuviniekiem.

Šajā laikā draudzība nekad nav bijusi tik svarīga. Es zināju, ka, kaut arī nauda var beigties, mūsu savstarpējais atbalsts un cieņa viens pret otru paliks nemainīga. Tas bija kā mūsu uzticams tilts pāri dzīves grūtībām un kopīgajām cīņām.

Dzīve ir tāda, ka mēs esam pakļauti neskaitāmiem izaicinājumiem, un viens no lielākajiem var būt darba zaudējums. Šāds notikums ietekmē ne tikai mūsu finansiālo stāvokli, bet arī emocionālo labklājību un pašapziņu. Pirms dažiem mēnešiem es biju šajā pašā situācijā.

Viens no zemākajiem brīžiem bija, kad es sapratu, ka man vienkārši pietrūka naudas, lai segtu nākamo īres maksājumu. Tas bija kā vājuma mirklis, kad sapratu, ka esmu tik tuvu finansiālai neveiksmei . Šajā brīdī es jutu, ka zaudēju zemi zem kājām un biju ļoti satraukts par to, kā turpināt dzīvot un nodrošināt sevi un savus tuviniekus.

Kad saskāros ar nepieciešamību pieprasīt palīdzību, mani pārņēma jūtas līkloči. Tas nebija viegli. Es zināju, ka man bija jāsper solis un jālūdz atbalsts, bet tas prasīja no manis lielu drosmi un pārvarēšanu. Galu galā, man bija jāatzīst, ka vienīgais veids, kā pārvarēt šo grūto laiku, bija pieņemt citu cilvēku roku, īpaši savas draudzenes Annas roku.

Mana māte ar asarām acīs devās uz Dzemdību namu, bet nekad no tā neizgāja…

Viņas finansiālā stabilitāte un labs darbs man bija pazīstami fakti, kas mani mierināja, pieņemot šo lēmumu. Es biju to redzējis arī no tuvākas perspektīvas, jo es biju Annai atbalsts daudzos citos brīžos. Tādējādi, lūdzot palīdzību, es nejutu, ka pārkāpšu kaut kādus nevainojamības principus, bet drīzāk veicināju mūsu draudzības augšanu, atklājot jaunu veidu, kā mēs varētu būt viens otram tuvāki un atkarīgāki. Man šķita, ka šis solis tikai nostiprinās mūsu saiti un rādīs, cik dziļas un nepieciešamas mūsu savstarpējās saistības patiesībā ir.

Lasi arī : Latviju satricina ļoti skumja sēru vēsts: Mūžībā devusies ļoti pazīstama Latvijas sieviete

Tomēr tad notika negaidītākais posms manā dzīvē un viss mainījās tik strauji, kā vēl nekad, jo notika šis…

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

Leave a Comment