Magone atklāj baisas lietas par Žani: ”Žanis pat bija gatavs viņu piesiet mežā pie koka”

Dzejniece un TV personība Magone ir apņēmusies šķirties no vīra un bērnu tēva Žaņa Šutova un mainīt uzvārdu uz Liedeskalns.

Viņa vairs nevēlas klusēt un paziņoja ne tikai to, ka mīļotais bijis emocionāli vardarbīgs pret viņu un izteicis draudus, bet arī cietsirdīgi izturējies pret mājdzīvniekiem.

No Žaņa dusmu izvirdumiem cietuši arī suņi – četrkājainajiem draugiem nebija atļauts izskrieties, turklāt viņi tikuši sisti, raksta apollo.lv

Lasi vēl: Šodien mūžībā devies populārs latviešu rakstnieks

Tas vēl nav viss – lai atbrīvotos no haskiju meitenes Sibas meitas, Žanis pat bija gatavs viņu piesiet mežā pie koka, lai to apēd vilki vai atrod kāds garāmgājējs. Par laimi šis plāns nav izdevies, jo abas sunenes adoptējuši norūpējušies dzīvnieku mīļi.

“Es pa logu skatījos kā viņu močī. Reāli mīca to suni nost. Es nezināju, ko darīt, lai novērstu to, ka sunītis netiek nosists. Pēc tam ienāca iekšā tāds uzvilcies. Izlauzti kauli, asinis vai rētas nebija, bet sasitumi gan. Tagad es varu teikt, ka man tiešām bija žēl, ka jau tad nepasaucu veterināro dienestu vai policiju. Kaut vai vetārstu,” tā Magone.

Viņa šovā “Slavenības. Bez filtra” pastāstīja, ka cer – Žani par nežēlīgu izturēšanos pret dzīvniekiem sodīs gan kārtības sargi, gan pats Dievs, jo tā darīt nedrīkst.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru