Latvijā sākušās nepatīkamas Problēmas; Paziņota biedējoša prognoze par Latvijas drīzo nākotni

Nīderlande ir kļuvusi par ļoti pieprasītu vietu iedzīvotājiem, kas vēlas nopelnīt naudu ārpus Latvijas. Šo apgalvojumu apstiprina dažādi rādītāji, piemēram, pieaugošais Nodarbinātības valsts aģentūras piedāvāto konsultāciju skaits.

Tai skaitā personāla atlases biroju izveide Rīgā speciāli darbinieku izvietošanai Nīderlandē, kā arī plašā pasažieru pārvadājumu pakalpojumu pieejamība formā. mikroautobusiem, kas ceļo uz Nīderlandi.

Par šiem novērojumiem vēstīja telekanāla 360TV raidījums “ZIŅneši”. Agrā rītā, pie Centrāltirgus, Zinātņu akadēmijas un tirdzniecības centra “Mols” apkārtnē var vērot vairākus mikroautobusus. Šie mikroautobusi ir pieblīvēti cilvēku grupām, kas nes koferus un somas.

Daži no šiem pasažieriem izkāpj Vācijā, bet citi turpina ceļu uz Nīderlandi. Šo pasažieru transportlīdzekļu vadītājs sarunās ar “360TV ZIŅnesi” atklājis, ka viņi jau vairākus mēnešus tieši šādā veidā ved uz Nīderlandi labākas dzīves meklētājus.

Lasi arī: Sniegbalta veiksmes sērija: Tamāra Globa decembrī apsolīja laimi trim laimīgajiem

Lasi vēl:  Policija nāk klajā ar ļoti nopietnu paziņojumu visiem autovadītājiem! Daudzi šoferi saņems lielus naudas sodus

Jūlija, kura tika intervēta Turgeņeva ielā, dalījās, ka sāk savu pirmo emigrāciju uz Nīderlandi.

No citiem viņa dzirdējusi, ka šī valsts ir perspektīvs galamērķis emigrantiem, pateicoties lieliskām atalgojuma izredzēm. Jūlijai Latgalē bija grūti atrast labi atalgotu darbu, tāpēc viņa nolēmusi izmēģināt veiksmi citur. Stundas likme esot ļoti milzīga. Daudzreiz lielāka nekā Latvijā, lūk cik viņa saņems tur…

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

Leave a Comment