Ievietojot šo lietu makā, vari kļūt pat par miljonāru. Tici vai ne, bet šis rituāls patiešām darbojas!

Šodien pastāstīšu tev par spēcīgu rituālu, kas palielinās tava maciņa saturu par daudziem tūkstošiem, pat miljoniem eiro, pasargās no naudas izsīkšanas un parādiem.

Kāpēc un kā tas darbojas? Kāpēc ir jāveic vesels rituāls? Jo katra darbība ir svarīga.

Kas ir jāizdara jau šodien un kas jānoliek blakus tavai naudai un bankas kartēm makā vai somā?

Lūk, rituāls, kas balstīts uz ikdienas aktivitātēm.

Mēs visi katru dienu nēsājam līdzi naudu jebkurā formā. Tātad, kāpēc gan to nepasargāt un, galvenais, nepalielināt, ļaujot naudas enerģijai viegli plūst pie tevis katru dienu?

Rituāla apraksts – secīgas darbības, kas tiek veiktas īpaši piedāvātā secībā un ko pavada spēcīgas enerģijas, kas ietvertas vārdos un tavās domas, kas pavada darbību.

 

Tāpēc koncentrējies un dari visu apzināti un ar pozitīvu attieksmi.

Rituāla 1. punkts:

Sameklē nelielu bildīti vai fotogrāfiju sava maciņa lielumā vai samērojamu ar vietu, kurā tu parasti glabā naudu un kartes, attēlu, kas tevī izraisa ļoti pozitīvas emocijas, nevis atmiņas, bet patīkamu sajūtu, prieku, mieru un liek pasmaidīt.

2. Ja šis fotoattēls ir pieejams internetā, izdrukā to uz plāna papīra. Ja tas ir izgriezums no žurnāla, uzlīmē otrā pusē baltu papīru.

3. Uzraksti vārdus attēla aizmugurē. Rakstot šos vārdus, izrunā tos. Kad papīra lapu ieliec makā vai tur, kur glabā naudu un bankas kartes, izrunā šos vārdus.

Lasi vēl: Nepatīkama ziņa “Visa” un “Mastercard” lietotājiem: ”Iespējams daudzi dusmosies”

4. Visas dienas garumā vismaz vairākas reizes izņem papīra lapiņu un skaļi izlasi uz tās esošos vārdus.

Uzmanību! Ja no bildes nerodas pozitīvas emocijas, tā tev ir kļuvusi neitrāla emocionālā satura ziņā, tad atkārto visu rituālu vēlreiz.

 

Rituālu skaties nākošajā lapā

 

Leave a Comment