Ģimene paziņo sēru vēsti: 68 gadu vecumā aizsaulē devies aktieris pēc smagas cīņas ar slimību

Ģimene paziņo sēru vēsti. Diemžēl 68 gadu vecumā aizsaulē devies aktieris pēc smagas cīņas ar slimību. Slimība tika atklāta jau tālajā 2018.gadā. 

Stāsts no kādas vecmāmiņas.. Mēs visi zinām, ka zemes dzīve nevienam no mums nebūs mūžīgs, bet tomēr ikviens no mums baidās no fiziskās nāves. Ne velti pareizticīgo baznīca pastāvīgi lūdz, lai ikviena kristieša aiziešanas brīdis būtu nesāpīgs, bez kauna un mierīgs.

Tomēr katrs ticīgais savā sirdī apzinās, ka viņa gars atšķirībā no ķermeņa vienmēr būs nemirstīgs. Mēs esam pieraduši fizisku nāvi saukt par mūsu dvēseles pāreju citā stāvoklī – mūžīgā, bet mums joprojām nesaprotamā.

Ir svarīgi saprast, ka mūsu pēcnāves ceļš ir tieši atkarīgs no zemes ceļa – no mūsu centieniem, darbiem, domām un dzīvesveida. Tie, kas tiecas pēc Kunga, tiecas pēc mīlestības un žēlsirdības, pēc dzīves saskaņā ar Dieva baušļiem, pēc nāves būs Debesu Tēva tuvumā, Viņa Valstībā.

Bet tie, kas tiecas pēc ļaunuma un nodevības, kas nododas savam lepnumam un sevis mīlēšanai, kas ir skaudīgi, nicīgi un riebīgi, kas ir dusmīgi un apvaino citus, pēc nāves būs ellē, līdzās nešķīstajiem, kuriem viņi kalpoja dzīvē.

Dīns Salivans: Brookside aktieris miris 68 gadu vecumā 68 gadu vecumā ir miris aktieris Dīns Salivans, apstiprināja viņa ģimene.

Lasi arī: “Lielās tumsas” pareģojums 2024. gadam: vecā šamaņa brīdinājums cilvēkiem

Salivans bija vislabāk pazīstams ar Džimija Korkhila lomu seriālā “Brookside”, kuru no 1986. līdz 2003. gadam uzņēma “Channel 4”. Aktierim 2018. gadā tika diagnosticēts prostatas vēzis.

Paziņojumā Salivana ģimene ar “dziļām skumjām” paziņoja, ka aktieris “mierīgi aizgāja mūžībā pēc īsas slimības”.

“Dīns vislabāk palicis atmiņā kā visilgāk spēlējušais aktieris novatoriskajā Channel 4 seriālā “Brookside”, atveidojot Džimija Korkhila lomu, kas padarīja Dīnu par britu ziepju operu ikonu.

“Miljoniem cilvēku viņš bija un joprojām ir pazīstams kā “Džimijs”, bet ģimenei un draugiem viņš bija “Dino”.”

Paziņojuma turpinājumā teikts: “Dīna ģimene vēlas pateikties Arrowe Park slimnīcai par nesatricināmo un pastāvīgo atbalstu.” ”Mēs lūdzam jūs cienīt mūsu privātumu sēru laikā.”

Salivans bija dzimis un ieguvis izglītību Liverpūlē, un spēlēja seriālā “Brookside”, kad seriāls piedzīvoja savu kulmināciju, regulāri pulcējot astoņus miljonus skatītāju.

 

Šī gada sākumā Salivans intervijā laikrakstam Liverpool Echo runāja par savu diagnozi un mudināja sabiedrību pārbaudīt, vai nav vēža pazīmju. Viņš teica, ka devies pie ārsta, jo “manas plūsmas stiprums, kad es mēdzu iet uz tualeti čurāt, bija samazinājies”.

“Pirmo reizi, kad es devos pie ārsta, viņš teica, ka mēs to tikai novērosim un redzēsim, kā jums klāsies tālāk. Pēc dažām nedēļām es vienkārši zināju, ka tas nav pareizi.”

Viņš turpināja: “Kad es atgriezos, es apmeklēju ārstu, kurš specializējas prostatas ārstēšanā. Viņš man veica ātru izmeklēšanu, un divu nedēļu laikā es jau biju slimnīcā un runāju ar konsultantu.’’

Lasi vēl: “Decembra otrā puse parādīs raksturu”: sinoptiķi ir mainījuši laika prognozi decembra pēdējām nedēļām

“Ja es būtu paklausījis pirmajam ārstam, viss būtu bijis citādi, tāpēc vienmēr uzticieties savai intuīcijai. 11 gadījumos no 10 jums ir taisnība… Tāpat kā daudzu citu vēža veidu gadījumā, ja tos agri noķer, tie ir ārstējami.”

Leave a Comment