Finansiāla veiksme: Trīs zodiaka zīmes decembra mēnesī zem Ziemassvētku eglītes atradīs maisu ar naudu

Astrologi veikuši interesantu prognozi attiecībā uz finansēm. Izrādās, ka četras zodiaka zīmes tiks apveltītas ar lielu finansiālo veiksmi. Jūs zem savas Ziemassvētku eglītes atradīsiet kaudzi ar naudiņu. 

Kā likums, gada beigās mūsu finanses izkliedējas dažādos virzienos pirmssvētku tēriņiem. Taču astrologi ir pārliecināti, ka dažas Zodiaka zīmes iegūs milzīgu džekpotu jeb, kā tagad modē teikt, naudu, un jauno 2023. gadu sāks bezrūpīgi.

Kā norāda populārais krievu publicists un speciālists astroloģijas jomā Pāvels Globs, 2022. gada saulrietā Auna zīme būs finansiāli visveiksmīgākā. Pateicoties viņu ugunīgajam raksturam, zīmes pārstāvji varēs novest līdz galam visas savas lietas, kas novedīs pie finansiāliem panākumiem.

Vērsis

2022. gada decembrī viņi varēs uzlabot savu finansiālo stāvokli, paaugstinot amatā vai palielinot algas. Tagad ir lielisks laiks doties pie priekšnieka, lai lūgtu labākus darba apstākļus vai karjeras izaugsmi.

Izpildiet savas prasības un mērķus, uzskaitot savus nopelnus un sasniegumus, un panākumi ir garantēti. Decembris ir jūsu panākumu mēnesis.

 

Lasi vēl: Mūžībā devies izcils arhitekts, kurš projektējis izcilas celtnes arī Latvijā

Vēzis

Zodiaka zīmes Vēzis nēsātāji decembrī būs īsti veiksminieki jebkuram mērķim, kas saistīts ar finanšu aktīvu pieaugumu. Izmanto gada pēdējo mēnesi, lai liktu pamatus labklājībai 2023. gadam: sāc krāt naudu vai investēt ienesīgos tēriņos. Jums viss izdosies/!

 

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

loading...

Leave a Comment