Beidzot ir zināma jaunākā informācija saistībā ar bojā gājušo Justīni Reinikovu; lūk, kas gaida vecākus!

Beidzot ir zināma jaunākā informācija saistībā ar bojā gājušo 7 gadīgo Justīni Reinikovu. Lūk, kāds sods sagaida vecākus, Justīnes tēvu un audžumāti!

Jau oktobrī  ziņots, ka abu apcietināto – tēva un pamātes – saistībā ar meitenes nāvi ir daļēji atzinuši savu vainu.

Presē parādījusies informācija, ka Justīnes tēvs varbūt ir dalījies ar informāciju par notikumu cietumā ar citiem ieslodzītajiem. Viņš apgalvojis, ka barojis savu 6 mēnešus veco bērnu, dzirdējis virtuves bļāvienus un ieraudzījis brūci Justīnes kaklā.

Tēvs stāsta, ka sieva esot metusi šķīvi pret galdu, un tas esot trāpījis Justīnes kaklā. Viņi esot ar lupatām nospieduši rētu un novietojuši Justīni gulēt.

Tikai tad, kad viņi cēlušies, esot sapratuši, ka meitene ir bez dzīvības pazīmēm, un abiem esot bijis alkohola reibuma stāvoklis, tādēļ viņi ir nobijušies un pastrādājuši šādu noziegumu. Viņš apgalvo, ka tas netika darīts tīšām.

5.maijā Nautrēnu pagasta Rogovkā Rēzeknes novadā pazuda septiņus gadus vecā Justīne Reinikova, kura cieš no veselības problēmām. Piektdienas vakarā ap pulksten 19:00 meitene izgājusi no savas dzīvesvietas un kopš tā laika nav atgriezusies. Tomēr vēlāk atklājās kas briesmīgs.

Policija un brīvprātīgie organizēja plašus meklēšanas pasākumus, pārmeklējot desmitiem kvadrātkilometru plašas teritorijas, taču ilgstoši netika atrasta.

No sākuma pazušanas gadījumā tika izskatīta versija, ka meitene pati varētu aiziet prom, pametot mājas pagalmu nezināmā virzienā. Tomēr jau no pirmajām dienām likumsargi apsvēra vairākas versijas, ieskaitot aizdomas par iespējamu noziedzīgu nodarījumu pret meiteni, kas arī apstiprinājās.

Lasi vēl: Līdz asarām: Valtera Frīdenberga līgava izpildījusi viņa pēdējo vēlēšanos – kāda tā bija?

Meitene tika atrasta pamestā mājā zem dēļiem. Šajā baisajā noziegumā tiek vainots viņas tēvs un audžumāte, kuri šobrīd atrodas apcietinājumā. Pirms pāris stundām noskaidrojās jaunākā informācija saistībā ar šo traģēdiju un to, kas notiks ar abiem apcietinātajiem, 

 

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Leave a Comment