Kuram būtu pirmajā randiņā jāmaksā?
Latvijā vīriešu un sieviešu viedokļi par randiņiem sakrīt. Saskaņā ar populārā iepazīšanās portāla flirts.lv respondentu viedokli, par vakariņām pirmajā randiņā ir jāmaksā vīrietim. “Man līdzi nebija skaidras naudas, tāpēc meitenei nācās samaksāt par mūsu vakariņām. Es apsolīju, ka otrajā randiņā viss būs savādāk. Otrajā reizē mēs tikāmies skaistā un dārgā restorānā. Es biju ļoti izbrīnīts, kad vakariņu beigās oficiants pateica, ka nav iespējams norēķināties ar kredītkarti. Es domāju, ka no kauna zemē ielīdīšu. Arī meitene sadusmojās un…
Uzzini visu











