Andžela Perla atklāj, kā retro Saturns ietekmēs katru zodiaka zīmi un ko jums vajadzētu darīt, lai izvairītos no problēmām

Slavenā astroloģe Andžela Perla pastāstīja, kā retro Saturns ietekmēs zodiaka zīmes, un sniedza padomus, kā šajā laikā izvairīties no grūtībām.

Runa ir par laika posmu no 2022.gada 5.jūnija līdz 23.oktobrim. Eksperts atzīmēja, ka Saturns ir atbildīgs par disciplīnu un atbildību.

Viņa retrogrāda laikā ir svarīgi būt īpaši vērīgam un rūpīgi un savlaicīgi veikt visus uzdevumus. Idejukabatas žurnālisti noskaidroja, kā šajā laikā uzvesties katram zodiaka apļa pārstāvim un kas viņus sagaida.

Auns (no 21. marta līdz 19. aprīlim)

Retro Saturna iespaidā Auns pārvērtīsies par nelabojamiem romantiķiem un sapņotājiem. Šis būs laiks, kad saņemsiet atlīdzību par jūsu pūlēm un ilgstošo darbu.

Koncentrējieties uz savu karjeru un statusa iegūšanu sabiedrībā. Dažreiz radīsies grūtības, un jums ir jābūt pacietīgam un nevajag padoties. Pārmērīga enerģija tiek novirzīta mācībām un sevis pilnveidošanai.

 

Vērsis (no 20. aprīļa līdz 21. maijam)

Vērsis šajā laikā pievērsīsies karjerai. Ja pamēģināsi, droši vari sagaidīt paaugstinājumu. Tas varētu būt jūsu sapņu darbs. Personīgajā dzīvē šīs zodiaka zīmes pārstāvji var mainīt savu statusu, formalizējot vai pārtraucot attiecības.

Lasi arī: Ekstrasenss pozitīvi noskaņots: 3 zodiaka zīmes, kurām jūnijā gaidāmi finansiāli panākumi

Tomēr nesteidzieties svinēt, dariet to tad, kad Saturns atkal sāks savu tiešo kustību.

 

Dvīņi (no 22. maija līdz 21. jūnijam)

Dvīņiem svarīgākie uzdevumi būs izglītība un starptautiskie kontakti. Šis ir eksāmenu un rezultātu laiks. Rūpīgi izpildiet uzdotos uzdevumus un atbildīgi pieejiet visu jautājumu risināšanai. Īpaši tas attiecas uz finanšu sektoru.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

loading...

COMMENTS

Leave a Comment