Aizsaulē devusies sporta leģenda; viņš tika uzskatīts par vienu no izcilākajiem spēlētājiem

Aizsaulē devusies sporta leģenda. Viņš tika uzskatīts par vienu no izcilākajiem spēlētājiem, kurš ir kāpis uz sporta laukuma. Viņš aizsaulē devās slimnīcā gādīgā ārstu aprūpē. 

Vai esat novērojuši, ka pēc tuva cilvēka aiziešanas mājās sāk notikt dīvainas lietas? Un nav svarīgi, kā cilvēks aizsaulē devās: pēc ilgas slimības, vecuma, n.e.l.a.i.m.e.s gadījuma utt.

Iedomājieties, jūs sēžat mājās, un blakus istabā dzirdat, ka dīvāns čīkst, it kā kāds uz tā sēdētu, vai dzirdat šurpu turpu soļus gaitenī, vai pēkšņi aizlaužas durvis, lai gan caurvēja nav, un kaķis skatās stūrī, it kā kādu vērotu?

Un tas notiek, neskatoties uz to, ka jūs esat viens pats mājās! Varbūt tā ir tikai mūsu iztēle, vai varbūt signāli no citas pasaules, kurus ir grūti izskaidrot.

Lasi vēl: 80 gadu vecumā aizsaulē devies aktieris: ”Viņš vakar nomira pēc varonīgas cīņas par dzīvību mīlošā ģimenes lokā”

Ir grūti pieņemt mīļotā cilvēka zaudējumu:

Ir grūti pieņemt tuva cilvēka zaudējumu. Ikviens no mums vismaz reizi ir zaudējis sev tuvu un dārgu cilvēku. Neviens nav pasargāts no zaudējuma. Tāda ir mūsu pasaules realitāte. Taču pat tad, ja cilvēks ir fiziski pametis šo pasauli, viņa Dvēsele joprojām var būt tuvu saviem mīļajiem.

Dvēseles var nākt pie tuviniekiem dažādos veidos. Dažkārt cilvēks vienkārši atceras kādu, kurš viņam bija dārgs, bet kura vairs nav dzīvo pasaulē. Šādas atmiņas vienmēr ir patīkamas un siltas. Tās sasilda dvēseli un nomierina sirdi.

 

Itālijas futbola sabiedrība ir dziļi apbēdināta par Luidži Rivas, bijušā Eiropas čempiona un plaši atzītā par vienu no sava laikmeta labākajiem spēlētājiem, aiziešanu aizsaulē.

Pirmdien tika ziņots, ka Riva tika nogādāta slimnīcā un saņēma medicīnisko palīdzību no vairākiem ārstiem. Diemžēl viņa veselība strauji pasliktinājās un medicīnas speciālisti nespēja glābt cienījamās futbola ikonas dzīvību.

Viņš bija sasniedzis 79 gadu vecumu. Savu kluba karjeru Riva pārsvarā veltīja Kaljāri, kur no 1963. līdz 1976. gadam piedalījās 374 mačos un kopā sasniedza 208 vārtus.

Lasi vēl: VID brīdina ikvienu “Android” telefona īpašniekus visā Latvijā; diemžēl tas var pamatīgi ietekmēt ikvienu

Turklāt viņam bija nozīmīga loma, palīdzot Kaljāri komandai tikt pie uzvaras 1970. gada Itālijas čempionātā.

Šajā konkrētajā sezonā Riva demonstrēja savu izcilo varenību, kopā gūstot ievērojamu 21 vārtu, tādējādi nodrošinot sev kā rezultatīvākā vārtu guvēja pozīciju šajā čempionātā. turnīrs. Rivas numuru 11 iemūžinājusi Kaljāri pilsēta.

 

Leave a Comment