66 gadu vecumā aizsaulē devusies izcila Latvijas sporta trenere; ģimene atklāj, ka tas noticis pēkšņi

66 gadu vecumā aizsaulē devusies izcila Latvijas sporta trenere. Viņas ģimene atklāj, ka tas noticis pēkšņi un uzsver, ka izvadīšana notiks 19.janvārī. 

Psihologs teica, ka cilvēki dzīvē saskaras ar daudzām problēmām, piemēram, slimībām, bet šādos gadījumos viņi var kaut ko darīt, atrisināt, kaut kā virzīties uz priekšu. Ko var darīt aizsaulē došanās gadījumā? Vienīgais, kas atliek, ir pieņemt to.

Psiholoģe atbildēja uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par aizsaulē aiziešanu, kas izskan konsultācijās. Viņa pastāstīja, kā no aizstāvības: “Nē, tā nevar būt, es neticu” pāriet uz pieņemšanas posmu: “Es tevi atcerēšos”. Tam ir ļoti liela nozīme.

 

Latvijas Vingrošanas federācija diemžēl paziņojusi sēru vēsti, ka  66 gadu vecumā šo pasauli ir pametusi mākslas vingrošanas trenere un tiesnese Gaļina Marjina.

Gaļina Marjina bija vadošā Latvijas mākslas vingrošanas trenere. Kā arī viņa bija Starptautiskās Vingrošanas federācijas tiesnese un pārraudzīja mākslas vingrošanas sacensības olimpiskajās spēlēs 2008.gadā Pekinā un 2012.gadā Londonā. Šis ir ļoti nozīmīgi.

Lasi vēl: ”Ārā būs bail iet”: šovakar Latvijā daudzviet gaidāma ļoti neganta un vietām pat bīstama vētra

Atvadīšanās no vingrošanas treneres notiks piektdien, 19.janvārī plkst.12.30 Rīgas Meža kapos, Aizsaules ielā 2.

Visdziļāko līdzjūtību tuviniekiem!

“Mākslas vingrošana” var tikt izmantots kā izteiciens, lai aprakstītu dažādas aktivitātes, kuras izmanto mākslu kā līdzekli fiziskās un emocionālās veselības uzlabošanai. Mākslas vingrošana var ietvert dažādas radošas un kustību prakses, kas izmanto mākslu kā izpausmes veidu, lai veicinātu labklājību un dzīvesprieku. Šeit ir daži piemēri, kā šis jēdziens var tikt interpretēts:

Mākslas terapija: Mākslas vingrošana var ietvert mākslas terapijas sesijas, kur cilvēki izmanto mākslu (zīmēšanu, gleznošanu, modelēšanu u.c.) kā veidu, lai izpaustu savas emocijas, risinātu emocionālas problēmas un uzlabotu psihi.

Dejas terapija: Dejas izmantošana kā fiziskas aktivitātes veida ir veids, kā cilvēki var kombinēt kustību un pašizpausmi, tādējādi uzlabojot gan fizisko veselību, gan emocionālo stāvokli.

Teātra terapija: Aktīvā iesaistīšanās teātra mākslā var būt veids, kā attīstīt pašpārliecību, uzlabot komunikācijas prasmes un izpaust savas jūtas, izmantojot teātra izteiksmes līdzekļus.

Meditācija ar mākslas elementiem: Mākslas vingrošana var ietvert arī mēģinājumus iekļaut meditatīvos elementus mākslā, piemēram, zen gleznošanu vai mandalu zīmēšanu, lai veicinātu relaksāciju un mieru.

Dinamiskie mākslas pasākumi: Grupu darbnīcas, kuras ietver kustību, deju, mūziku un vizuālās mākslas, lai veicinātu fizisko aktivitāti un radošumu.

 

Leave a Comment