70 gadu vecumā aizsaulē devusies mīloša aktrise; viņai pēdējās dienas bija ļoti smagi

70 gadu vecumā aizsaulē devusies mīloša aktrise un gādīga māte. Aktrisei pēdējās dienas bija ļoti smagi un grūti. Ģimenei bija ļoti sāpīgi. 

Viedie saka, ka tunelis, ko apraksta klīnisko nāvi pārdzīvojušie, nav nekas cits kā kanāls mūsu ķermenī. Mūsu ķermenī ir 9 galvenās atveres – ausis, acis, nāsis, nabas, utt. Galvā ir kanāls, ko sauc par sušumnu, jūs to varat sajust – ja aizvērsiet ausis, jūs dzirdēsiet troksni.

Temekums arī ir kanāls, pa kuru var iziet dvēsele. Tā var iziet caur jebkuru no šiem kanāliem. Pēc Nā*es pieredzējuši cilvēki var noteikt, uz kuru esamības sfēru dvēsele ir devusies.

Ja dvēsele izgāja caur muti, tā atkal atgriežas uz zemes, ja caur kreiso nāsi – uz mēnesi, caur labo nāsi – uz sauli, ja caur nabas atveri – uz planētu sistēmām, kas atrodas zem zemes, bet, ja caur dzimumorgāniem, tā dodas uz zemākajām pasaulēm.

 

70 gadu vecumā mirusi seriāla “Īstās As**is” aktrise Marija de Rouza

Marija de Rouza, kas spēlēja Dr. Ludvigu HBO oriģinālseriālā “Īstās As**is” (True Blood), sestdien Altadenā, Kalifornijas štatā, nomira no ilgstošas Sl***bas, paziņoja viņas aģentūra Variety. Viņai bija 70 gadi.

De Rouza dzimusi Donifānā, Misūri štatā, un viņa pabeidza Misūri Universitāti.

Skatītājiem viņa palikusi atmiņā ar Dr. Patrīcijas Ludvigas, pārdabisko būtņu ārstes, lomu trijās seriāla “Īstās As**is” epizodēs. Pirmo reizi viņa parādījās 2. sezonas epizodē “Rētas”, bet vēlāk parādījās drāmas seriāla ceturtajā un septītajā sezonā. Tāpat viņa bija redzama tādos televīzijas seriālos kā “Sv.Elsvēra”, “Rudens zēns” un situāciju komēdijā “Skolotie”.

 

Lasi vēl: Kurās mēneša dienās dzimst spēcīgākie cilvēki, kas dzīvē sasniedz vislielākos panākumus?

Savukārt uz lielā kino Rouza parādījās 2003. gada drāmā “Tiptoes”, kurā piedalījās Garijs Oldmens, Keita Bekinseila, Patrīcija Ārketa, Metjū Makonahijs un Pīters Dinkledžs. Viņa filmā atveidoja Keitlīnas tēlu.

 

Leave a Comment