6.februārī pēkšņi aizsaulē devusies seriāla “Mana mīļā aukle” personība; tas ir neaizstājams zaudējums

6.februārī pēkšņi aizsaulē devusies seriāla “Mana mīļā aukle” personība. Gan kolēģi, gan ģimene apgalvo, ka tas ir neaizstājams zaudējums un smags trieciens ikvienam. 

Tuvinieka aiziešana aizsaulē ir ārkārtējs notikums, kas ietekmē daudzus cilvēka dzīves aspektus. Pastāv šāds jēdziens – “ekstrēmas skumjas”. Tas ir stāvoklis, kurā sērojošais cilvēks atrodas pirmo reizi pēc zaudējuma. Parasti ekstrēmu jeb akūtu skumju periods ilgst līdz trešajai vai devītajai dienai, dažkārt nedaudz ilgāk.

Š.o.k.ē.t.i par notikušo, mēs nezinām, ko darīt, kā reaģēt, kam pievērst uzmanību. Kā neļaut skumjām jūs pārņemt? Pirmkārt, ir svarīgi apzināties, ka jums ir nepieciešams atbalsts. Centieties nepalikt vienatnē ar sevi vai neaizvērties sevī.

Lasi vēl : “Pūķis ieviesīs ilgi gaidītās pārmaiņas!” Nosauktas zīmes, kurām tuvākajās dienās uzsmaidīs pamatīga veiksme

Dalieties savās sajūtās ar kādu, kam uzticaties. Parasti cilvēki, kuri skumst, neapzinās, ka viņiem ir nepieciešama palīdzība, viņi pārvērtē savu fizisko un psiholoģisko stāvokli, uzskatot, ka var tikt galā paši. Taču šis savu spēju pārvērtējums patiesībā ir ārkārtīgi stresainas situācijas rezultāts, kas izkropļo reālo realitātes uztveri.

 

Pēkšņi aizsaulē devies ārzemju seriālu “Mana mīļā aukle” aktieris Aleksandrs Simonecs

Slavenajam teātra un kino aktierim bija 61 gads.

6. februārī Aleksandrs Simonecs n.o.m..ir.a. no sirdslēkmes. Vēl svētdien, 4. februārī, viņš devās uz skatuves – atveidoja vienu no galvenajām lomām izrādē “Divu kungu kalps” ārzemju Amūras drāmas teātrī.

“Mums ir skumjas. Ar nožēlu paziņojam, ka šodien, 6. februārī, pēkšņi nomira Amūras apgabala drāmas teātra mākslinieks Aleksandrs Simonecs.

 

Viņš nospēlēja daudzas brīnišķīgas lomas, bet, līdzās tam viņš bija ļoti sirsnīgs, dziļš un inteliģents cilvēks, ar kuru saskarsme vienmēr sagādāja dziļu prieku. Šāda talantīga mākslinieka aiziešana ir neaizstājams zaudējums Amūras reģiona kultūrai. Izsakām visdziļāko līdzjūtību Aleksandra ģimenei un tuviniekiem,” teikts nekrologā.

Lasi arī: Svarīgs paziņojums arī Latvijas iedzīvotājiem; aizliegts skaidras naudas maksājumus, kuru vērtība pārsniedz noteiktu summu

Simonecs spēlēja 16 filmās un seriālos. Skatītāju popularitāti viņš ieguva 2001. gadā pēc seriāla “Draudzīgā ģimene” iznākšanas, kur viņš filmējās galvenajā lomā, atveidojot ģimenes tēvu, kurš strādā datortehnikas tirdzniecības firmā.

Leave a Comment