Zodiaka zīmes un rotaslietas: noskaidro, kuri nevar valkāt sudrabu, zeltu vai dažādus dārgakmeņus

Lielākā daļa cilvēku pērk rotaslietas pēc principa – ja tev patīk, tad es to ņemu. Taču šī metode nav tik droša, kā varētu šķist pirmajā brīdī. Rotaslietām piemīt īpaša enerģija, kas nav piemērota visiem. Tā var gan uzlabot, gan iznīcināt jūsu dzīvi.

Vediskajā astroloģijā dārgakmeņiem un rotaslietām ir veltīta vesela nodaļa.

Auns

Auniem vissvarīgākais ir būt uzmanīgiem ar jebkādiem zaļas krāsas dārgakmeņiem. Tāpēc, izvēloties rotaslietas, pievērsiet uzmanību to nokrāsai. Piemēram, pat safīriem vai granātiem bieži vien ir zaļgans nokrāsojums. Taču sarkanas vai brūnas rotaslietas būs piemērotākas. Tāpēc ir vērts iegādāties koraļļus vai jašmu. Pievērsiet uzmanību baltiem, oranžiem vai dzelteniem minerāliem.

Vērsis

Rubīna, oranžas vai baltas rotaslietas tev nepavisam nederēs, jo tās atņems talantu. Īpaši vajadzētu atteikties no lieliem akmeņiem. Pievērsiet uzmanību caurspīdīgiem akmeņiem, piemēram, dimantiem. Ja līdzekļi neļauj, varat pievērst uzmanību cirkonijam. Arī tumši zili un zaļi akmeņi jums ir ideāli piemēroti. Jūs varat nēsāt arī jebkādus priekšmetus, kas izgatavoti no zelta.

Dvīņi

Opāls, mēnessakmens un pērles ir tie akmeņi, no kuriem jums vajadzētu izvairīties. No sudraba labāk atteikties, šādas rotaslietas atņems jūsu enerģiju un neko nedos. Tev jāpievērš uzmanība oranžiem, dzelteniem un rozā toņu akmeņiem. Tie palīdzēs uzmundrināt garu, dos spēku. Jums vislabāk derēs tādi minerāli kā safīrs, topāzs, granāts, onikss un smaragds.

Vēzis

Tā kā Vēža valdošajai planētai – Mēnesim – nav nekādu ienaidnieku, šai zodiaka zīmei derēs jebkura veida rotaslietas. Bet, ja meklējat aksesuāru, kas jūs pozitīvi ietekmēs, jums vajadzētu pievērst uzmanību granātam, rubīnam, pērlei, mēnessakmenim, smaragdam. Priekšroku dodiet arī priekšmetiem, kas izgatavoti no sudraba.

Lauva

Lai cik dīvaini tas nebūtu, Lauvām labāk no atvilktnēm vispār izņemt rotaslietas ar cirkoniju un dimantiem. Tāpat izvairieties no lazurīta un safīriem. Visi šie karaliskie akmeņi Lauvām nepavisam neder. Tā vietā labāk izvēlieties rubīnu un granātu.

Jaunavas

Jaunavas noteikti jutīsies nevietā sudraba rotaslietās ar mēnessakmeni, pērli vai opālu. Šīs rotaslietas atņems spēku. Uzmanība jāpievērš akmeņiem ar zaļganu nokrāsu, īpaši smaragdam vai oniksam. Zelta rotaslietas ar caurspīdīgiem minerāliem ir piemērotas arī Jaunavām.

Svari

Svariem vajadzētu valkāt vairāk zelta. Un, ja runājam par rotaslietām, jāizvēlas greznākais akmens – dimants. Ja vēl nevarat to atļauties, pievērsiet uzmanību baltajam korallim. Taču piena akmeņi noteikti sabojās jūsu labsajūtu. Labāk izvairieties no rubīniem, granātiem – tie nepadarīs jūs laimīgu.

Skorpions

Lai nodzēstu iekšējo uguni, Skorpioniem jāvalkā rotaslietas ar zaļiem akmeņiem (smaragdu vai oniksu). Tāpat var izvēlēties topāzu, safīru, jamšmu un sarkano koraļli.

Strēlnieks

Tev nevajadzētu valkāt zelta rotaslietas ar cirkoniju vai dimantiem, un labāk ir atteikties no karneola, sarkanās jašmas vai sarkanā koraļļa. Labākais variants būs izstrādājumi ar dzeltenu safīru, topāzu, pērlēm vai mēnessakmeni. Jums arī vajadzētu izvēlēties sudrabu, nevis zeltu.

Mežāzis

Mežāži mēdz valkāt īstus varas atribūtus, tāpēc viņiem vislabāk derēs zelta rotaslietas ar dimantiem, smaragdiem vai safīriem. No rubīniem, pērlēm, granātiem vai sarkanajiem koraļļiem vajadzētu izvairīties, jo šie akmeņi neļaus jums kāpt pa karjeras kāpnēm.

Ūdensvīrs

Tev jābūt īpaši uzmanīgam ar spilgtas krāsas akmeņiem, piemēram, dzelteniem, sarkaniem, brūniem vai mainīgu nokrāsu akmeņiem. Ideāla palete ir rozā, zili, zaļi un violeti akmeņi. Rūpīgāk aplūko lazurītu, rozā kvarcu, safīru un smaragdu.

Pārbaudi savas zināšanas par dažādiem žargonvārdiem!

Vai tu zini ko nozīmē šie latviešu žargonvārdi? Noskaidrosim!

1 / 3

Vai tu zini ko nozīmē šis žargonvārds? 

2 / 3

Vai tu zini ko nozīmē šis žargonvārds? 

3 / 3

Vai tu zini ko nozīmē šis žargonvārds? 

 

Your score is

The average score is 55%

0%

Zivis

No savām rotaslietām labāk izslēdziet izstrādājumus ar zaļo nokrāsu, oniksu, balto koralli vai dimantiem. Jāizvairās no zelta. Par ideālu uzskata dzeltenas rotaslietas – topāzu vai dzelteno safīru. Var iegādāties arī sudrabu ar baltiem minerāliem.

 

Leave a Comment