Violeto debesu briesmas: Ja ieraugāt šādā krāsā debesis, tad negaidiet, bet bēdziet! Lūk, kāpēc!

Neskatoties uz visiem zinātnes un tehnoloģiju sasniegumiem, daba joprojām ir bīstama cilvēkiem. Zemestrīces, negaisi un cunami prasa tūkstošiem cilvēku dzīvību.

Jūs varat izglābties, taču jums ir jābūt gataviem un savlaicīgi jārīkojas.

Tāpēc ir svarīgi spēt atšķirt un saprast zīmes, kas brīdina par gaidāmajām nepatikšanām. Dažkārt šādas zināšanas ievērojami palielina izredzes izglābties. Šodien mēs aplūkosim, ko var nozīmēt neparasta debess krāsa.

Zilas debesis

Cik skaists ir violets saulriets! Parasti tajā nav nekā draudīga, un tas ir saistīts ar to, kā izplatās gaisma. Kad saules staru stars tiek lauzts prizmā, tas iekrāsojas varavīksnes krāsās. Šī prizma varētu būt atmosfēra. Un krāsa būs atkarīga no tās sastāva.

Saules gaisma zenītā izlaužas cauri atmosfērai un iekrāso debesis zilā krāsā. Saulrieta un rītausmas laikā saule ir zemu virs horizonta, un tās stariem ir jāpārlauž daudz biezāks gaisa slānis.

Zilie un violetie stari izkliedējas, atstājot tikai “siltās krāsas” – no sarkanas līdz dzeltenai. Īsa viļņa garuma gaisma, piemēram, violeta vai zila, ātrāk izkliedējas, kad sastopas ar šķērsli, piemēram, mazām putekļu vai ūdens daļiņām gaisā.

Lasi vēl: Astrologs Pāvels Globa dalījās ar jaunu prognozi un paziņoja, ka gaidāmā ziema būs briesmīga

Violetas debesis

Parasti saulrietā debesis kļūst oranžas vai sarkanas, un, ja vēl ir pietiekami daudz gaismas, saulrieta krāsas sajaucas ar tumši zilo debesi. Tā rodas violetā krāsa.

Taču dažkārt violetās debesis ir īstu katastrofu vēstnesis, kas ziņo par gaidāmajām viesuļvētrām, mežu ugunsgrēkiem vai putekļu vētrām.

Gaisā palielinās smalko daļiņu koncentrācija, un gaisma vairāk izkliedējas, padarot debesis violetas. Ne katra viesuļvētra ir brīdinājusi par sevi šādā veidā, taču vēsture zina dažus gadījumus, un viesuļvētras bija diezgan lielas.

Tomēr zaļām debesīm ir vislielākā nozīme. Lūk!

 

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Leave a Comment