VID informē, ka līdz 2.oktobrim visiem Latvijas iedzīvotājiem ir jābūt šim aizpildītam!

VID aicina visus Latvijas iedzīvotājus pārbaudīt savus datus vai ir pareizi viss aizpildīts. Šis ir obligāti jāizdara līdz 2.oktobrim.

 

Dienests izveidots 1993.gadā, apvienojot Muitas departamentu un Valsts finansu inspekciju. Sākotnēji tas bija Valsts ieņēmumu valsts ministru Viļa Krištopāna un Aijas Počas pārziņā. Pēc tam tika izveidots VID vadītāja amats, bet šobrīd dienestu vada ģenerāldirektors.

2016.gada 8.novembrī VID vadītājas amatā valdība apstiprināja Ilzi Cīruli. Taču pēc viņas aiziešanas par ģenerāldirektora pienākumu izpildītāju tika iecelta VID ģenerāldirektores vietniece nodokļu jomā un nodokļu administrācijas direktore Dace Pelēka.

 

No 2019. gada 5. februāra līdz 2022. gada 15. septembrim VID vadītājas pienākumus pildīja Ieva Jaunzeme.

 

Lasi vēl: “Šajā rudenīgajā mēnesī tev ir ieplānots daudz!”; Šīs trīs zodiaka zīmes iegūs to, ko vēlas 2023. gada oktobrī

 

Taču viņa ar finanšu ministra Jāņa Reira rīkojumu tika atstādināta no amata pienākumu pildīšanas saistībā ar vairāku krāpniecisku lietu ierosināšanā iesaistīto VID augstu amatpersonu aizturēšanu, disciplinārlietām, kā arī atkārtoti sliktiem darba izpildes novērtējumiem.

 

 

Turpini lasīt, kāds ir šis lūgums no VID, nākošajā lapā

Leave a Comment