Tuvojas rudens – zaļo atkritumu laiks

Straujiem soļiem tuvojas rudens un ar savu krāšņumu un bagātību pavisam drīz mūs apdāvinās dārzi. Lai prieku nesabojātu lapkritis un ievārījumos un sulās neizmantotie āboli, PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” atgādina par iespējām apsaimniekot zaļos atkritumus un lapas.

Vēršam iedzīvotāju uzmanību, ka ābolus, citus rudens labumus (augļus, dārzeņus) un nopļauto zāli, laika periodā no maija līdz pat novembrim bez maksas pieņem šķiroto atkritumu savākšanas laukumos Jēkaba ielā 47 un Siguldas iela 8a, katru dienu no plkst. 10:00 līdz 19:00, izņemot pirmdienas.

Ja zaļo atkritumu nodošana šķiroto atkritumu savākšanas laukumos nešķiet ērta – iespējams iegādāties marķētos maisus un izvešanu pieteikt pa tālr. 63626920. Marķētais maiss paredzēts atkritumiem ar svaru līdz 10 kg. Maisus var iegādāties PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” Pils ielā 12, 1. stāvā, pieņemšanas laiks: pirmdienās no plkst. 8:00 līdz plkst. 18:00, no otrdienas līdz piektdienai no plkst. 8:00 līdz 15:00.

Par dažādām rudens veltēm noteikti pateicīgi būs arī Briežu dārza iemītnieki, kuri it īpaši labprāt mielojas ar āboliem, bumbieriem un dažādiem dārzeņiem, kā arī zīlēm (augļi un dārzeņi Briežu dārzā nododami labā stāvoklī, bez bojājumiem un puvuma). Briežu dārzs atrodas Talsu ielā 240, Ventspilī, un savus apmeklētājus gaida no otrdienas līdz svētdienai no plkst. 10.00 līdz 16.00.

Ja vēlaties iepriecināt Briežu dārza iemītniekus, gardumi tur jānogādā ar savu transportu vai, iepriekš vienojoties pa tālr. 29102584, tiem atbrauksim pakaļ.

Sākoties lapkritim, individuālo māju iedzīvotājiem laika periodā no 01. oktobra līdz 15. novembrim maisos saliktās lapas būs iespējams nodot P/i “Komunālā pārvalde”, iedzīvotāji izvešanu varēs pieteikt pa tālr. 63624269, vai rakstot uz [email protected], savukārt, juridiskas personas un daudzdzīvokļu dzīvojamo namu apsaimniekotāji lapu savākšanai jau tagad var iegādāties PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” marķētos maisus.

Atgādinām, ka pie daudzdzīvokļu dzīvojamo namiem uzstādītajos konteineros sagrābtās lapas ievietot nedrīkst, tādēļ lūdzam namu apsaimniekotājus tam jau tagad pievērst īpašu uzmanību.

PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” novēl krāšņu un bagātīgu rudeni!

loading...

Leave a Comment