Mīnusi
Lielākoties mīnusi ir saistīti ar izmantotā šķidruma daudzumu un tā temperatūru. Kā jau viss, arī ūdens dzeršana ir jālieto ar mēru. Pretējā gadījumā jūs varat kaitēt savai veselībai.
Ūdens dzeršana tieši pirms ēšanas var negatīvi ietekmēt visu gremošanas procesu. Pārāk daudz ūdens var sajaukties ar kuņģa skābi un padarīt to mazāk piesātinātu. Tāpēc labāk nepārspīlēt un aprobežoties tikai ar vienu glāzi. Un sāciet ēst tikai 5-10 minūtes pēc dzeršanas.
Turklāt pārāk auksts ūdens var palēnināt gremošanas procesu. Ķermenis būs aizņemts, mēģinot paaugstināt temperatūru, tērējot lielāko daļu savu resursu šim jautājumam. Tāpēc esiet gatavi tam, ka vēders kurnēs ļoti pārliecinoši un aktīvi.
Turklāt jutīgajiem zobiem un rīklēm ļoti nepatīk auksts ūdens. Tas viņiem rada diskomfortu un sāpes. Un dažos gadījumos auksts ūdens var pat kaitēt veselībai. Ja jums vai jūsu mīļajiem ir patoloģijas, pirms auksta ūdens dzeršanas vienmēr labāk konsultēties ar ārstu. Konsultācija ar ārstu ir noderīga un nepieciešama lieta. Bet jūs patiešām sākat to saprast tikai ar vecumu.
Ja organismā ir kritisks ūdens daudzums, tas var pat izraisīt nātrija līmeņa pazemināšanos asinīs. Ārsti šo stāvokli sauc par hiponatriēmiju , un tas var izraisīt dažādas nepatīkamas sekas. Proti: sirds un asinsvadu slimību attīstība, kaulu un saišu vājināšanās, koncentrēšanās spējas pasliktināšanās un pat nāve. Bet jums nevajadzētu pārāk daudz uztraukties. Galu galā dažas papildu glāzes ūdens nenovedīs pie šāda stāvokļa. Drīzāk 5-6 litri virs mēra.
Lasi vēl: “Dodu priekšroku jaunākām!”; 50 gadu vecumā es nevaru mīlēt 50 gadīgu sievieti, viņa ir pārāk veca
Lai gan kafija tiek uzskatīta par gardu uzmundrinošu dzērienu, tā nekad neaizstās parasto ūdeni. Iedomājieties, ka pieaugušais 60 procenti ir ūdens. Kādi vēl pierādījumi par tā nozīmīgumu jums ir vajadzīgi? Tomēr galvenais ir nepieļaut sev pārāk daudz un dzert ūdeni ar mēru. Nu, neaizmirstiet, ka tam jābūt vidējas temperatūras, tīram, bez garšas un bez smaržas. Rūpējies par savu veselību gudri!