Tiek atklāts kā Raimonds Pauls gatavojies savas mīļotās sievas aizsaulē aiziešanai: ”Tas nav bijis pēkšņi un negaidīti”

Tiek atklāts kā Raimonds Pauls gatavojies savas mīļotās sievas aizsaulē aiziešanai. Šis skumjais notikums nav noticis pēkšņi un negaidīti. 

Raimonds Pauls ir Iļguciema stikla pūšanas fabrikas strādnieka Voldemāra Paula un šuvējas Almas Matildes Brodeles otrais bērns. Viņa tēvs Voldemārs sāka savu karjeru 15 gadu vecumā, kad viņš pievienojās savam tēvam (Raimonda Paula vectēvam Ādolfam Paulam) rūpnīcā.

Savukārt Voldemāra mamma Aleksandra, respektīvi, Raimonda vecmāmiņa, savā veikalā nolīgusi palīgu – Almu. 1932. gadā Voldemārs un Alma svin kāzas. Diemžēl viņu pirmdzimtais dēls Gunārs Voldemārs četru mēnešu vecumā mirst no meningīta.

 

Lasi vēl: “Vai tiešām miega laikā, pašiem nezinot, varam apēst zirnekli?”; Uzzini vai tā ir patiesība vai mīts

Lasi vēl: Ko nedrīkstēja darīt PSRS laika ģimenēs – varbūt ne visiem, bet daudziem tā bija ikdiena

Dodoties turnejā ar cienījamo Rīgas estrādes orķestri Odesas pilsētā, Raimonds nejauši satikās ar savu nākamo dzīvesbiedri Svetlanu Epifanovu.

Šai valdzinošajai dāmai, kas nākusi no Odesas, jauno komponistu izdevās aizraut ar savu eleganci un grāciju. Pēc tam 1961. gada vasarā abas personas apmainījās ar zvērestiem un noslēdza svētās laulības saites.

Tomēr pavisam nesen Lana Paula devās aizsaulē. Pirms pāris stundām tika publicēta informācija par to kā maestro Raimonds Pauls gatavojās savas sievas aiziešanas, jo diemžēl šis nav noticis negaidīti. 

 

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Leave a Comment