Svarīgi: Kad ar ”Janssen” vakcinētajiem sāks anulēt Covid- 19 sertifikātus?

Daniels Pavļuts mudina cilvēkus vakcinēties jo īpaši seniorus. Ar pirmo poti vismaz ir jāsavakcinē 100 000 senioru. 

Populārākā no vakcīnām ir ”Janssen”, jo tai ir nepieciešama tikai viena pote un otra pote nav nemaz nepieciešama. Cilvēki, kuri saņēmuši ”Janssen” bija ļoti priecīgi, jo nav nepieciešams doties uz otro poti. Viss ir ļoti vienkārši un ātri.

Lasi vēl:  Volodina atklāj: Kuras zodiaka zīmes gūs panākumus 2022. gadā. Kas tāds vēl nav redzēts!

Iedzīvotāji, kuri ir apzinīgāki un poti bija saņēmuši gada sākumā ir sapratuši, ka”Janssen” vakcīnas efektivitāte ir krietni samazinājusies un labprāt dodas saņemt trešo poti.

Šobrīd visiem, kuri saņēmuši ”Janssen” vakcīnu ir jāsāk uztraukties, jo ar vienu poti vairs nepietiks. Viss iet uz priekšu un mainās. Šobrīd konkrētas atbildes no Pavļuta nav attiecībā uz šo vakcīnu. Ārsti vēršas pie iedzīvotājiem ar lūgumu doties un vakcinēties arī ar trešo poti.

Saslimt un mirst arī vakcinēti iedzīvotāji. Daniels Pavļuts apstiprina, ka ”Janssen” vakcīna ir vienas devas un šī informācija nav mainījusies, taču iedzīvotājiem ir ļoti vēlams iet un vakcinēties papildus.

Žurnālisti stāsta, ka Covid-19 sertifikāts ar ”Janssen” vakcīnu būs derīgs, taču tā efektivitāte ir krietni samazinājusies. Taču viņi uzsver, ka situācija var mainīties. Nevajadzētu paļauties tikai uz veiksmi un savu imunitāti. 

Ārsti uzsver, ka ja ministrs Daniels Pavļuts ir sācis runāt par šo tēmu, tad acīmredzot pienāks brīdis, kad šo vakcinācijas sertifikātu sāks anulēt. Viņi uzskata, ka tas ir tikai laika jautājums.

COMMENTS

Leave a Comment