Spotify ieviesis jaunu straumēšanas plānu lietotājiem ASV; Par Eiropu pagaidām informācijas nav

Spotify piektdien ieviesa jaunu straumēšanas plānu lietotājiem Amerikas Savienotajās Valstīs pēc tam, kad šomēnes paaugstināja cenas saviem premium plāniem.

Jaunais pamatplāns lietotājiem, kuriem ir tiesības to izmantot, būs pieejams no 10,99 ASV dolāriem mēnesī. Tas nodrošinās straumēšanas priekšrocības kā premium plāns, bet bez ikmēneša klausīšanās laika audiogrāmatām.

Premium plāni ļauj lietotājiem klausīties mūziku bez reklāmām un 15 stundas audiogrāmatu klausīšanās laika mēnesī.

Spotify jau jūnijā paaugstināja premium plānu cenas, kas ir Zviedrijas mūzikas straumēšanas pakalpojuma pēdējais solis, lai palielinātu peļņu.

Uzņēmums paaugstināja cenas savam individuālajam plānam no 10,99 ASV dolāriem līdz 11,99 ASV dolāriem mēnesī, dueta plānam no 14,99 ASV dolāriem līdz 16,99 ASV dolāriem un ģimenes plānam no 16,99 ASV dolāriem līdz 19,99 ASV dolāriem Amerikas Savienotajās Valstīs, kas ir tā lielākais tirgus pēc ieņēmumiem.

Spotify pēdējos mēnešos ir centies palielināt peļņu, samazinot mārketinga izdevumus un atlaižot darbiniekus, jo lietotāju skaita pieaugums tika panākts, izmantojot akcijas un lielus ieguldījumus.

Kā pagājušajā nedēļā ziņoja Bloomberg News, audio straumēšanas gigants vēl šogad plāno ieviest jaunu dārgu plānu saviem dedzīgākajiem lietotājiem, kas, visticamāk, maksās par 5 ASV dolāriem mēnesī dārgāk par piekļuvi labākam audio un jauniem rīkiem atskaņošanas sarakstu veidošanai un dziesmu bibliotēku pārvaldīšanai.

Pagaidām nav nekādas informācijas par iespējamām tarifu izmaiņām Eiropā.

Leave a Comment