Oracle Spānijā ieguldīs vairāk nekā 1 miljardu ASV dolāru AI un mākoņdatošanas jomā

Oracle  ceturtdien paziņoja, ka nākamo 10 gadu laikā Spānijā ieguldīs vairāk nekā 1 miljardu ASV dolāru mākslīgā intelekta un mākoņdatošanas jomā, lai apmierinātu pieaugošo pieprasījumu pēc saviem pakalpojumiem šajā valstī.

Ieguldījumi tiks izmantoti, lai izveidotu jaunu mākoņtehnoloģiju centru, kas ļaus klientiem pārcelt darba slodzi no datu centriem uz Oracle mākoņtehnoloģiju infrastruktūru, vienlaikus palīdzot klientiem ievērot tādus noteikumus kā Eiropas Savienības Digitālās darbības noturības likums (DORA) un Eiropas ārpakalpojumu vadlīnijas.

Šis būs Oracle trešais mākoņdatošanas centrs Madridē, un uzņēmums šajā projektā sadarbosies ar Telefonica España. Pirmais mākoņcentrs tika atvērts 2022. gadā.

“Mēs vēlreiz apliecinām savu apņemšanos palīdzēt Spānijas dažādu lielumu un nozaru organizācijām” un paātrināt mākoņtehnoloģiju ieviešanu, lai palielinātu uzņēmējdarbības veiktspēju, teica Oracle Spānijas valsts vadītājs Alberts Triola.

“Ieguldījums… palīdzēs Spānijas uzņēmumiem un publiskā sektora organizācijām ieviest inovācijas ar mākslīgo intelektu un turpināt virzīties uz priekšu digitālās transformācijas ceļā,” sacīja Spānijas digitālās transformācijas un valsts pārvaldes ministrs Hosē Luiss Eskrīva.
Oracle pagājušajā nedēļā prognozēja, ka 2025. finanšu gada ieņēmumi pieaugs divciparu skaitļos, pārsniedzot analītiķu aplēses, norādot uz lielu pieprasījumu pēc tās mākoņpakalpojumiem, kas balstīti uz mākslīgo intelektu.

Uzņēmums arī paziņoja par partnerībām ar ChatGPT veidotāju OpenAI un Google Cloud , lai paplašinātu savu mākoņa infrastruktūru klientiem.

Leave a Comment