Speciālisti brīdina, ka tuvākajās dienās jūtīgiem cilvēkiem jābūt uzmanīgiem – lūk kāpēc

Tuvākajās dienās jūtīgākiem cilvēkiem klāsies grūti, jo, pēc ekspertu domām, šajā periodā gaidāmi vairāki notikumi, kas var ietekmēt viņu pašsajūtu.

Viss saistīts ar spēcīgām magnētiskām vētrām. Pēc magnetosfēras miera, kas bija vakar, 14. augustā, Saules aktivitātes spēks pieaugs ar katru dienu.

Pirmdien, 2022. gada 15. augustā, ģeomagnētisko svārstību ietekme uz no laikapstākļiem atkarīgiem cilvēkiem būs niecīga. Pēc ekspertu domām, gaidāma aktivitāte, kas nepārsniegs 2 punktus.

Tomēr tas nedrīkst radīt apjukumu, jo tuvojas spēcīgas magnētiskās vētras, kas ietekmēs meteopātu veselību. Katru dienu Saules aktivitāte palielināsies.

Otrdien, 2022. gada 16. augustā, gaidāmi labvēlīgi apstākļi no rīta un pēcpusdienā. Bet vēlā pēcpusdienā Saules aktivitāte sāks augt un sasniegs 3 punktus. Naktī no laikapstākļiem atkarīgie cilvēki varēs sajust spēcīgas ģeomagnētiskās ietekmes tuvošanos.

Lasi arī: Šīs zodiaka zīmes ir vislabākie mīlnieki un vēl pateiksiet, ka tā nav!

Naktī uz trešdienu, 2022. gada 17. augustu, gaidāma līdz pat 4 ģeomagnētiskās aktivitātes punktiem. Un pret vakaru, pēc ekspertu domām, vētra pastiprināsies līdz 5 ballēm. Tāpēc, lai pēc iespējas samazinātu ģeomagnētisko svārstību ietekmi uz veselību, meteorologiem labāk ir iepriekš sagatavoties vētrai.

Kad Zemi piemeklē postošs ģeomagnētisks trieciens un kā sevi pasargāt?

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Leave a Comment