Prognozes: martā un aprīlī gaidāma Arktikas aukstās gaisa masas ieplūšana un lūk, ko tas paredz!

Ārzemju sinoptiķi ir izveidojuši marta un aprīļa iespējamo prognozi. Viņi atklāj, ka martā un aprīlī gaidāma Arktikas aukstās gaisa masas ieplūšana un lūk, ko tas paredz iedzīvotājiem!

Agrs pavasaris šogad ir maz ticams.

Pēdējā ziema nebūs auksta. Saskaņā ar ārzemju  meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozēm februāris nodos salīdzinoši silto stafeti nākamajam kalendārajam pavasarim.

– Tomēr saskaņā ar klimatu marts Austrumeiropā ir ceturtais meteoroloģiskās ziemas mēnesis, un provizoriskās ilgtermiņa prognozes liecina vismaz par šāda auksta statusa saglabāšanos, – norāda meteorologi.

Martā un aprīlī mūs gaida vairāki nozīmīgu arktiskās gaisa masas viļņi. Agrs un savlaicīgs pavasaris šogad ir maz ticams, tomēr sinoptiķi lēš, ka ir grūti dot simtprocentīgu prognozi uz 2 mēnešiem, tādēļ šis ir iespējamais variants.

 

Sinoptiķi atklāj, ka lielākajā Austrumeiropas daļā jau iestāsies pavasaris, tomēr tas nebūs tik ilgstošs kā vēlēts un ziema nekur nepazudīs tik ātri.

“Jau 22. februārī dienas temperatūra pāries uz plusiem, un arī visās pārējās kalendārās ziemas dienās temperatūra pilsētā saglabāsies pozitīva,” paziņoja sinoptiķis.

Lasi arī: Maizīte cepeškrāsnī. Vienreiz pagatavosi, un vairs nekad nepirksi maizi veikalā!

Pēc viņa teiktā, dienas temperatūra gaidāma +2… +5 grādi, un naktī , ja gaisa temperatūra pazemināsies, tā saglabāsies tuvu nullei un nav gaidāmi mīnusi tuvākajā laikā pagaidām.

Šķir otru lapu, lai uzzinātu pašu galveno

Leave a Comment