Pāvels Globa nosaucis 4 zodiaka zīmes, no kurām novērsīsies veiksme, bet ir viens BET!

Dažiem neveiksme radīs lielas  problēmas.

Zināmais krievu astrologs Pāvels Globa nosaucis četras zodiaka zīmes, kurām ļoti drīz var nopietni nepaveikties. Pret dažiem no viņiem liktenis būs nežēlīgs: šo zodiaka zīmju pārstāvjus gaida vērienīgi likteņa pagriezieni.

Vēzis

Vēžus vajās neveiksmes darba lietās. Viņi ieņem pirmo vietu 2022. gada neveiksmīgāko zodiaka zīmju topā. Lieta tāda, ka viņiem būs jāveic rutīnas darbs, kas būs pretrunā ar viņu sapņiem un nedos pozitīvas emocijas.

Vēžiem būs vajadzīga arī pārdomāta rīcība personīgajās attiecībās. Vienīgais veids kā izvairīties no lielām problēmām – atrast sev nodarbošanos, kas ir tuva sirdij un iemācīties novērsties no pelēkās ikdienas. Globa iesaka Vēžiem doties nelielā ceļojumā vai iegūt interesantas pazīšanās.

Lasi vēl: Ir zināms iemesls kāpēc nevar atrast Krievijā noslīkušās sievietes ķermeni

Lauva

Otrā vieta 2022. gada neveiksminieku topā tikusi Lauvām. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji var uzkāpt uz grābekļa divreiz un dārgi samaksāt par savām kļūdām.

Pastāv nopietns risks izšķirties ar mīļoto cilvēku, tāpēc Lauvām jābūt atturīgām, novērtējot savas otrās pusītes raksturu un ārējo izskatu. Lieku augstprātību un pašpārliecinātību labāk savaldīt, jo pretējā gadījumā tas novedīs pie strīdiem. Darbā Globa iesaka Lauvām izrādīt strādīgumu un centību, tikai tad varēs rēķināties ar finansiālu stabilitāti.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

loading...

COMMENTS

Leave a Comment