Nospiediet 2 pogas reizē: šis slepenais režīms attīrīs veļas mašīnu no pelējuma

Nav noslēpums, ka ikvienai veļas mazgāšanas mašīnai ir nepieciešama periodiska tīrīšana. Laika gaitā uz mašīnas iekšējiem elementiem nenovēršami uzkrājas netīrumi, pelējums un patogēnie mikroorganismi, kas to pārvērš par baktēriju vairošanās vietu.

Tas ir tiešs veids, kā ne tikai saīsināt mašīnas kalpošanas laiku, bet arī radīt daudzas veselības problēmas tās īpašniekiem.

Kā iztīrīt

Tīmeklī ir daudz padomu, kā iztīrīt korpusu no pelējuma, tostarp dārgi kopšanas līdzekļi un visdažādākie tautas aizsardzības līdzekļi. Bet kāpēc gan pūlēties, ja ražotājs jau ir par visu padomājis par jums?

Pašattīrīšanās funkcija, kas tagad ir pieejama lielākajai daļai mūsdienu veļas mazgāšanas mašīnu, pasargās jūs no nepatīkamas smakas uz drēbēm un nodrošinās jūsu ierīces darbību gadiem ilgi.

 

Kā ieslēgt pašattīrīšanās režīmu

Diemžēl nav vienota algoritma, kā ieslēgt pašattīrīšanās režīmu, tāpēc pogu kombinācija dažādiem ražotājiem var būtiski atšķirties. Mēs jums pastāstīsim, kā aktivizēt korpusa pašattīrīšanās režīmu populārākajos veļas mašīnu modeļos.

Lasi vēl: Oktobrī šo zīmju liktenis tiks pārrakstīts: daži tiks atlaisti, citiem gaidāma šķiršanās

Hotpoint Ariston

Lai iedarbinātu Hotpoint Ariston veļas mazgājamās mašīnas pašattīrīšanās režīmu, vienlaicīgi nospiediet pogas “Extra Rinse” un “Quick Wash” un turiet tās nospiestas 5 sekundes, līdz atskan skaņas signāls.

Jaunākos Aristonos ar žāvēšanas funkciju, lai aktivizētu pašattīrīšanos, ir jānospiež divas pogas “Tvaika funkcija” un “Papildu skalošana”. Ja tas izdodas, mašīna atskanēs signāls un nekavējoties aktivizēs pašattīrīšanas režīmu.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Leave a Comment