Mīlestība, nauda, atzinība: slavenā ezotēriķe Andžela Pērla nosauc 4 Zvaigžņu zīmes, kas maijā piedzīvos neticamu zelta joslu

Foto – ekrānuzņēmums

Pazīstamā ezotērikas speciāliste Andžela Pērla ir pārliecināta, ka maija mēnesis izrādīsies daudz veiksmīgāks daudziem, nekā viņi varētu būt to gribējuši pat savos pārdrošākajos sapņos. Un, kā izrādās, 4 Zvaigžņu zīmes būs tik ļoti izredzētas, ka tām netrūks pilnīgi nekas.

Pēc viņas domām, maijs sola pozitīvus jaunumus daudziem, jo īpaši tiem, kuri šo veiksmi būs patiešām godīgi “nopelnījuši”. Jo “no zila gaisa” nekas nekritīs, taču kritīs tiem, kas sūri un grūti pie tā bija strādājuši.

Un tā! Uzzināsim, kuri ir tie, kas maija mēnesī būs visizredzētākie?

Izpildi testu!

Pārbaudi savas zināšanas par latviešu žargonvārdiem!

Vai zini ko nozīmē šie latviešu žargonvārdi? 

1 / 3

Vai zini ko nozīmē šis latviešu žargonvārds? 

2 / 3

Vai zini ko nozīmē šis latviešu žargonvārds? 

3 / 3

Vai tu zini ko nozīmē šis latviešu žargonvārds? 

Your score is

The average score is 50%

0%

Vērsis

Andžela uzskata, ka Vērši maija mēnesī pratīs nopelnīt daudz naudas. Kā viņa stāsta savā Youtube kanālā, šīs zīmes pārstāvji beidzot varēs “plūkt uzvaras augļus” – viņi sūri un grūti ir strādājuši pie tā, lai tas notiktu un tagad tas tiešām notiks. Reizēm no malas var šķist, ka Vēršiem veicas vienkārši tāpat, tomēr tikai retais zina, cik daudz pūļu, laika un bieži vien – negulētu nakšu šie cilvēki iegulda kaļot savu laimi. Pērla gan iesaka Vēršiem maija mēnesī arī tomēr mazliet atpūsties un uzlādēt savas baterijas, jo citādi bez enerģijas var palikt visnepiemērotākajā brīdī. Lai tas nenotiktu, vispirms jāparūpējas par savu labsajūtu.

Kurām 3 Zvaigžņu zīmēm viņa vēl sola lielo laimestu?

Raksta turpinājumu lasi nākošajā lapā:

Leave a Comment