Medus kūka ar skābā krējuma krēmu, kādu nekad līdz šim nebūsiet baudījuši

Medus kūka ar skābā krējuma krēmu

Medus kūka ar skābā krējuma krēmu – kūkas recepte no manas vecmāmiņas ir vienkārši unikāla: ļoti viegli pagatavojama, nav dārga, turklāt ar interesantu skābā krējuma krēmu (tā to gatavo Vācijā).

Kūka smaržo pēc laimes, tāpēc droši iekļaujiet to savā ēdienkartē. Papildiniet savu svētku recepšu sarakstu!

 

Medus kūka ar skābā krējuma krēmu: SASTĀVDAĻAS

300 grami sviests
150 grami medus (labāk griķu)
2,5 glāzes cukurs
2 olas
3 glāzes milti
1 tējkarote soda vai viena paciņa cepamais pulveris
600 grami skābais krējums
100 grami valrieksti

Medus torte pieder pie klasiskajām tortēm, bet lielos svētkos to cep reti kurš. Mūsu medus tortes recepte tev noteikti patiks – garša ir nedaudz retro, kalorijas daudz, bet tas ir lielisks deserts, kuru var laiku pa laikam atļauties.

Lasi arī: “Selgas” cepumu un iebiezinātā piena krēmīgā kūka

Un vēl pateicoties šai tortei tu iemācīsies uztaisīt interesantu skābā krējuma krēmu: ar vieglu skābumiņu. “Skābā krējuma krēms” skan diezgan prozaiski, bet tu savu viedokli mainīsi brīdī, kad to pagaršosi. Ar tādu krēmu var smērēt jebkuru biskvītu, ja vēlies mazināt smago ceptā izstrādājuma garšu.

Vēršam tavu uzmanību tam, ka medus torti nedrīkst ēst tie pieaugušie un bērni, kuriem ir novērota alerģija pret medu un riekstiem. Bet, ja viss ir normāli, tad četrus gadus vecs bērns var mierīgi apēst gabaliņu kūkas. Bet veikala kūkas pediatri gan bērniem neiesaka ēst, un mēs neiesakām tās ēst pieaugušajiem.

Pagatavošanas gaitu meklējiet nākošajā lapā!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru