Latviešu astrologs ko nekādā gadījumā nevajadzētu darīt līdz pat septembra vidum, lai nezaudētu visus savus ienākumus

Spēcīgs latviešu astrologs ko nekādā gadījumā nevajadzētu darīt līdz pat septembra vidum, lai nezaudētu visus savus ienākumus. Esi prātīgs!

 

Astrologs Valters Šulcs atklāj, ka Merkura retrogrādā fāze saglabāsies līdz 15. septembrim, savukārt Venēras retrogrādā fāze izlīdzināsies līdz 4. septembrim. Šajā iepriekš minētajā datumā atbildību uzņemsies Jupiters, sākot savu ikgadējo retrogrādo periodu.

Mikroblogošanas platformā “X” Šulcs sniedz norādījumus par jautājumiem, kas saistīti ar finansēm. Ja līdz šim brīdim, bija iespējams iegādāties preces par zemāku cenu vai ar atlaidi, lai arī bez kvalitātes garantijas, tas ir bijis vienkāršs uzdevums.

 

Turklāt bez piepūles varēja iegūt dažādas preces, kas galu galā ir nevajadzīgas – preču iegāde par pazeminātu cenu bieži vien izraisīja pārmērīgus tēriņus.

Lasi vēl: Neizsakāma traģēdija: Augusta sākumā kādā upē bojā gājušas divas, mazas māsiņas; māte aizturēta

Tāpēc es ļoti iesaku ievērot ierobežojumus attiecībā uz diskrecionārajiem izdevumiem līdz septembra vidum. Turklāt viņš uzsver, ka šajā periodā nav ieteicams iesaistīties jebkādās finanšu manipulācijās vai slēgt līgumus.

 

Leave a Comment