Latviešu aktieri operācijas laikā nepareizi sašuvuši: ”Sāpes jau bija nežēlīgas”

Dziesminieks un aktieris Varis Vētra pagājušajā nedēļā slimnīcā likvidēja pirms vairāk nekā desmit gadiem nepareizi veiktas operācijas sekas.

«Biju iegājis slimnīcā, bet man tur neko tādu nedarīja – vienkārši iegrieza vēderā,» PDz atklāja dziesminieks, dzejnieks un aktieris Varis Vētra. Slimnīcā viņš pavadīja diennakti.

«Jau operācijas dienas vakarā māsiņa man teica: «Celies augšā un staigā!» Un tā arī es darīju. Nākamajā dienā devos mājās,» stāsta Vētra un piebilst, ka tagad jau izņemti diegi un viņš jūtas labi, raksta santa.lv.

Lasi vēl: Atvērsies veiksmes vārti: tuvākajās dienās 4 zodiaka zīmēm sāksies uzplaukuma un finansiālas veiksmes laiks

«Es pat nespēju noformulēt, kas man īsti bija. Brīžos, kad dziedāju, jutu – man vēderā notiek kaut kāda jocīga plūsma. Kā dakteris, mani apskatot, atklāja – tā bija trūce, kas radusies no nepareizi sašūtas aklās zarnas.

Šuvums bijis nepareizs aptuveni par vienu centimetru,» teic Varis. Ļaunu prātu uz ārstiem, kas savulaik dziesminieku neprecīzi sašuvuši, viņš gan neturot.

«Kā ārsti tagad atzīst – toreiz bija citas tehnoloģijas, operācijas veica citādāk. Tas nenozīmē, ka darīja nepareizi. Ir tā, ka aklo zarnu ne vienmēr uzreiz var noteikt. Toreiz 1. slimnīcā ārsti man to pat neieraudzīja un palaida vaļā.

santa.lv

loading...

Leave a Comment