Viedtālruņu autonomija
Pastāv arī viedoklis, ka tumšais motīvs taupa viedtālruņa akumulatoru. Tāpat kā iepriekšējai tēzei, tam var piekrist tikai ar zināmām atrunām. Šā režīma priekšrocības var novērtēt tikai to viedierīču īpašnieki, kurām ir OLED ekrāni. 2018. gadā Google salīdzināja sava Pixel (OLED) viedtālruņa enerģijas patēriņu ar iPhone7 (IPS).
Izrādījās, ka Google Maps Pixel gadījumā enerģijas patēriņš bija 250 mAh ar gaišu motīvu un 92 mAh ar tumšu motīvu. Tajā pašā laikā iPhone abos režīmos vienā un tajā pašā laika periodā izlādējās par 230 mAh.
Šī nesakritība ir saistīta ar dažāda veida matricām. Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, izlasiet tematisku materiālu par šo jautājumu. Es savukārt atzīmēšu, ka izmantoju viedtālruni ar IPS ekrānu, tāpēc tumšais režīms to nepadarīs autonomu, lai kā man to gribētos. Tas pats attiecas uz jūsu ierīci, ja tās ekrāna matrica ir izgatavota, izmantojot IPS tehnoloģijas.
Bet kāda ir jūsu pieredze/viedoklis attiecībā uz tumšā motīva funkciju? Laipni lūgts dalīties komentāros!
Tevi noteikti interesēs
- 6 padomi, pēc kuriem jūs nebaidīsities mazgāt ziemas jaku veļas mašīnāby Anna Kalniņa
- Garšīgākās kotletes no PSRS laikiem, kuras kādreiz pasniedza katrā ēdnīcā – viss triks ir kotletes iekšpusēby Oskars Andersons
- Šādi gatavotu zivi nebūsiet ēduši – viss garšas noslēpums ir īpašajā apvalkā, kurš saglabās filejas sulīgumuby Oskars Andersons