Izsludināts sarkanais brīdinājums par spēcīgiem plūdiem un to postījumiem

Viens no slavenākajiem stāstiem par milzīgajiem plūdiem nenoliedzami ir atrodams Bībelē, kas attiecas uz Noasa stratēģisko glābšanas stratēģiju.

 

Šim  ir ne tikai nozīmīga izglītojoša vērtība, jo tas liek cilvēkiem rūpīgi sagatavoties līdzīgiem katastrofāliem notikumiem, bet arī uzsver nespēju tos precīzi paredzēt kopumā.

Ir vērts atzīmēt, ka plūdiem var būt pozitīva ietekme, un dažas sabiedrības tos uzskatīja par labvēlīgiem. Lielisks piemērs ir ēģiptieši, kuri bija ļoti atkarīgi no Nīlas un paredzēja tās ikgadējos plūdus.

Arī interesanti: Zvaigžņu eksperti ir nosaukuši četras zvaigžņu zīmes, kurām ir ĻOTI lielas iespējas oktobrī tikt pie lielas naudas

Šis notikums kalpoja, lai barotu plašās lauksaimniecības zemes un uzlabotu augsnes auglību, nogulsnējot ūdeni un nogulsnes. Tomēr plūdi cilvēces pagātnē ir arī izraisījuši daudzas katastrofālas nelaimes.

Lasi vēl: Kā izgludināt apģērbu bez gludekļa

Lasi vēl: Ludzas novadā auto iebrauc dīķī; diemžēl situācija pārvēršas briesmīgā traģēdijā

 

Ūdens nerimstošais spēks ir prasījis miljoniem dzīvību un iznīcinājis veselas metropoles. Dažos gadījumos šie plūdi ir pat neatgriezeniski mainījuši planētas ainavu.

 

 

Turpini lasīt, kur izplatīts šis brīdinājums, nākošajā lapā

Leave a Comment