Igora Večerska rūnu horoskops nedēļai no 2022. gada 8. augusta līdz 14. augustam

Rūnu pareģis Igors Večerskis sniedza prognozi visām zodiaka zīmēm nedēļai no 2022. gada 8. līdz 14. augustam. Eksperts atzīmē, ka šajā periodā zodiaka apļa pārstāvjus gaida jauni uzdevumi un izaicinājumi. Spogulis žurnālisti uzzināja, kā ar tiem tikt galā.

Auns – apgriezts Teyvaz, Algiz un Uruz

Aunam gaidāmā nedēļa sniegs lieliskas iespējas pašiem parūpēties par savu veselību. Atpūtieties, atjaunojiet spēkus un enerģiju, pavadiet laiku patīkami un lietderīgi.

Turklāt šajā periodā jūs varēsiet izveidot savu darbības režīmu. Aktīvās darbības šobrīd jums ir ierobežotas. Tāpēc nodarbojieties tikai ar “apgrozījuma” audzēšanu.

Vērsis – Yera, Soulo un apgrieztais Algizs

Vērša profesionālajā sfērā iespējamas grūtības un problēmas. Būtībā tās asociēsies ar tavu vēlmi visu izdarīt uzreiz un ātri. Tomēr tagad jums ir jārīkojas pakāpeniski un uzmanīgi, liekot lietā visu savu pieredzi un zināšanas, talantus un spējas. Visas jūsu saistības būs daudzsološas, taču tās būs modrīgas.

Lasi arī: Astrologi paredz, ka no 6. augusta 2 zodiaka zīmēm sākies melnā svītra dzīvē

 

Dvīņi – apgrieztais Perto, Soulo un apgrieztais Teyvaz

Dvīņi cer saņemt svarīgu informāciju, taču tuvākajā nedēļā tā var būt mānīga. Jā, un lietas notiks negaidīti. Tāpēc jums jābūt pēc iespējas uzmanīgākam un vēlreiz jāpārbauda iegūto faktu uzticamība.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk par pārējām zīmēm

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru