Dižās Vangas radinieks atklāj gaišreģes vēstījumu uz tuvo nākotni par to, kas mūs sagaida

Ufologs atsaucas uz vienu no Vangas pareģojumiem, kurā minēti vairāki nākotnes notikumi. Pēc šīs prognozes, 2023. gadā Zemes orbīta mainīsies, bet 2025. gadā Eiropā būs maz cilvēku.

Vēlāk, 2028. gadā, paredzēts, ka radīsies jauns enerģijas avots, kontrolējama kodolreakcija, un daļēji tiks pārvarēts bads. Turklāt, šajā prognozē minēts, ka kosmiskais kuģis dosies uz Venēru.

Ufologs ir pārliecināts, ka šie notikumi drīz sāks piepildīties un saistīsies ar Nibiru tuvošanos Zemei. Pirmkārt, šī planēta ietrieksies Venērā, un tas, viņaprāt, notiks jau pēc pieciem gadiem.

Viņš turpina, norādot, ka Eiropa kļūs par šo sadursmes epicentru un ka 2028. gadā Zeme, Nibiru un Venēra kļūs par vienotu planētu ar savu orbītu un kustības trajektoriju.

 

Jau iepriekš tika minētas Vangas prognozes par 2024. gadu, un viena no tām paredz smagu ekonomisko krīzi.

Ko darīt, ja negaiss jūs pārsteidz brīvā dabā: svarīgi padomi

Pēc prognozēm, šī krīze ietekmēs visas pasaules ekonomiku un tās galvenie faktori būs parādu pieaugums un ģeopolitiskās spriedzes pasliktināšanās.

Tomēr šajā laika periodā mūs sagaida ne tikai ekonomiskās grūtības. Vanga ir paredzējusi, ka 2024. gadā notiks izrāviens cīņā pret neārs*****mām sli*****m, un cilvēce atradīs līdzekli pret v**i.

Lasi vēl: Lietains jūnijs un svelmains augusts: sinoptiķi brīdina, kam sagatavoties šovasar

Pareģojums veidojas, balstoties uz dažādiem faktoriem, piemēram, novērojumiem, intuīciju, simboliem un analīzi. Pareģojumi bieži tiek veikti astroloģijas, numeroloģijas vai citu metafizikas zinātņu pamatā, kā arī, balstoties uz personīgajiem spējiem un pieredzi.

Tie var būt gan konkrēti notikumi, gan plašākas tendences nākotnē, un to ticamību bieži ietekmē pareģotāja autoritāte un iepriekšējās veiksmīgās prognozes. Kopumā, pareģojumi ir veids, kā mēģināt izprast nākotnes notikumus, pamatojoties uz pieejamo informāciju un zināšanām.

 

 

Leave a Comment