Diemžēl aizsaulē devies izcils un talantīgs aktieris. Viņš bija ceļā uz savām mājās un pietrūka vien pāris metri

Diemžēl aizsaulē pēkšņi devies izcils un talantīgs aktieris. Viņš bija ceļā uz savām mājās un pietrūka vien pāris metri līdz viņš tur nonāktu, tomēr liktenis bija lēmis savādāk. 

Dažreiz aizgājēji sapņos brīdina savus tuviniekus par briesmām, kas viņus var piemeklēt. Jums vienmēr jāpievērš uzmanība tam, kā viņš izskatās jūsu sapnī.

Ja viņš izskatās slikti, biedējoši un negatīvi tad, visticamāk, sapņotājs nonāks nepatīkamā situācijā, kur viņa nelabvēļi izturēsies pret viņu negodīgi. Pēc šāda sapņa jums vajadzētu būt uzmanīgākam dzīvē un pievērst sīkumiem uzmanību.

Izpildi šo testu: 

Pārbaudi savas zināšanas par Latvijas filmām!

Gribam noskaidrot tavas zināšanas par Latvijas filmām! Aizpildi šo ātro testu un uzzini, cik labi orientējies Latvijas kino! Tavs laiks būs ierobežots - tikai 30 sekundes!

1 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

2 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

3 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

Your score is

The average score is 60%

0%

 

Ja aizgājējs sapnī ir jautrs, laimīgs, tad dzīvē jārēķinās ar pozitīvām un priecīgām pārmaiņām. Ja aizgājēji parādās baltos halātos, tas nozīmē, ka viņš atrodas paradīzē un viņam viss ir kārtībā.

Aizsaulē devies ”Road Games” ārzemju aktieris un kaskadieris Grants Peidžs.

Lasi vēl: Ekspertes Anuradhas Vermas jaunā prognoze 2024. gadam: drebiet, mierīgi

85 gadus vecais mākslinieks viens pats brauca automašīnā netālu no savām mājām Kendallē, Jaundienvidvelsas ziemeļu krastā. Peidžs zaudēja kontroli pār vadību.

Skaitlis, kas var mainīt likteni: kā uzzināt savu laimes un pārpilnības kodu

Peidža 49 gadus vecais dēls sacīja, ka viņa tēvam vēl bija daudz interesantu darba plānu. Grants bija paredzēta dalībai vairākos projektos. “Tētis aizsaulē devās , kad viņam bija ļoti pacilāts garastāvoklis un viņš bija motivēts. Viņš bija laimīgs,” apliecināja Lerojs.

Lasi vēl: Aizsaulē devusies aktrise, kura tika dēvēta par skaistuma dīvu; viņu atrada savās mājās

Lasi arī: “Visa” un “Mastercard” lietotājiem ir jāpiedzīvo nepatīkama ziņa: “Daudziem tas varētu radīt dusmas”

 

Peidžs dzimis 1939. gadā Austrālijā. Viņš bija pazīstams kaskadieris un aktieris. Grants ir koordinators un kaskadieru koordinators filmās “Mad Max”, “Cilvēks no Honkongas” un daudzās citās.

Lasi arī: Kā tikt vaļā no celma 1 stundā. Nav nepieciešams neko smērēt vai izraut ar saknēm. Efektīva metode

Visbiežāk viņš strādāja ar transportlīdzekļiem un to sižetiem. Turklāt mākslinieks nebaidījās arī no nopietnākiem darbiem uz filmēšanas laukuma.

 

Leave a Comment