Brīvdabas kino Dobelē – aicina visus kino mīļus uz brīvdabas kino seansiem

Dobeles pilsētas kultūras nams aicina visus kino mīļus uz brīvdabas kino seansiem Pļavas ielas terasē 2022.gada 12.augustā no plkst. 18.00 līdz plkst. 23.55.

Plkst. 18.00 Īsfilmu maratons

Maratons sastāvēs no latviešu režisoru īsfilmām un animācijas filmām katrai gaumei.

Plkst. 20.20 “Ūdens garša”. Satīriska komēdija, režisors Matīss Kaža.

Katrīna (Iveta Pole) ir žurnāliste, kas pēta noslēpumainu organizāciju, kuru vada plašu popularitāti ieguvušais Meistars (Vilis Daudziņš) kopā ar saviem palīgiem Aldi (Andris Keišs) un Igoru (Jānis Skutelis).

Kad Katrīna uzzina par shēmām, kas stāv aiz Meistara biedrības – “Ūdens mājas”, viņa nolemj to izmeklēt un sabiedrību informēt par patiesībā notiekošo, kas slēpjas aiz miljonu eiro vērtā Meistara projekta, kur cilvēki sevi attīra ar īpaši strukturēta ūdens spēku. Taču Katrīna uzzina, ka organizācijā aktīvi ir iesaistījusies arī viņas meita, kura ir pārliecināta par ūdens spēku.

“Ūdens garša” ir provokatīvs starpdisciplinārs darbs. Tā ir satīra par brīvo gribu, sekošanu viedokļu burbuļiem un pretrunīgu pasaules uzskatu līdzāspastāvēšanu. Darbs uzņemts vienā nepārtrauktā kadrā bez montāžas un izmanto gan kino, gan teātra elementus – līdzīgi kā Matīsa Kažas 2020.gadā tapusī komēdija “Kino un mēs”.

Plkst. 22.20 “Wild East. Kur vedīs ceļš”. Režisors Matīss Kaža.

Pirmais latviešu vesterns! Eva ir aristokrāte, jauniete, kura uzaugusi baltvācu barona aizbildniecībā. Īsi pirms barona ieplānotajām Evas laulībām ar kādu savdabīgu Vīnes grāfu, Eva un viņas guvernante Magda nolemj pretoties barona iecerēm un īsteno bēgšanas plānu. Taču notiekošajā negaidīti iesaistās latviešu zemnieks Mikus, kuru nu tur aizdomās par jaunās dāmas nolaupīšanu. Barona rokaspuiši, valsts kriminālizmeklētājs, ungāru kovbojske un citi varoņi dodas ceļā, lai pazudušos jauniešus atrastu, jo Eva kā izrādās ir lielu bagātību mantiniece.

Kino laikā darbosies bufete.

Aicinām apmeklētājus ņemt līdzi sedziņas, lai kino baudīšana būtu ērtāka.

Brīvdabas kino dalība ir bez maksas!

Informējam, ka sliktu laikapstākļu gadījumā kino var tikt pārcelts uz citu datumu – lūdzam sekot informācijai!

Pasākuma laikā tiks filmēts un/vai fotografēts.

Pasākumu organizē Dobeles pilsētas kultūras nams.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru