Astrologi apvienojās un izveidoja grandiozu prognozi: Tikai vienai zodiaka zīmei viņi paredzēja bagātību 2023. gadā

Šogad veiksme finanšu jomā, pēc astrologu domām, būs šo zodiaka zīmju pusē. Tomēr viņiem var traucēt skaudīgi cilvēki, kuri rūpīgi sekos viņu attīstībai.

Astrologi iesaka šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem koncentrēties tikai uz darbu un nepievērst uzmanību nelabvēļiem, kuri cenšas nokaitināt jūs. Astrologi apvienojoties radījuši grandiozu finanšu horoskopu.

Pirms tam astroloģe Tamāra Globa uzskaitīja zodiaka apļa pārstāvjus, kuri 2023. gadā kļūs par īstiem veiksminiekiem un laimes favorītiem. Jaunais gads viņiem atvērs daudzas durvis, kas iepriekš bija aizvērtas.

 

Svari

Šīm zodiaka zīmēm finansiālā ziņā 2023. gads tiks sadalīts divās daļās: pirmajai zīmju pusei veiksies janvārī-jūnijā, otrajai – jūlijā-decembrī. Tātad Svariem gada otrajā pusē veiksies vairāk.

Lasi vēl: Kāpēc Kristīna Orbakaite zaudēja Borisa Moisejeva mantojumu; viens no Moisejeva īpašumiem atrodas Jūrmalā

Taroloģe un parapsiholoģe Gaļina Janko intervijā dalījās ar detalizētu Svaru horoskopu 2023. gadam. Viņasprāt, šis periods atgādinās šīs amerikāņu kalniņu zīmes pārstāvjiem, taču svarīgi atcerēties, ka katrai neveiksmei obligāti seko triumfs.

Profesionāli astrologi iesaka ņemt vērā datumu pirms Jauna Mēness / Pilnmēness, tā laikā un arī pēc tam. Šajās dienās dzimušie piedzīvo maksimālo ietekmi uz savu Sauli dzimšanas diagrammā.

 

Leave a Comment