Minimālisms interjerā; Ar skaidrām līnijām, neitrālām krāsām un minimālu mēbeļu daudzumu

 

Minimālisms interjerā ar skaidrām līnijām, neitrālām krāsām un minimālu mēbeļu daudzumu jau sen ieņem vadošo vietu dizaina pasaulē. Tomēr, tāpat kā visi stili, arī šis pamazām piekāpjas jaunām tendencēm. Kas aizstās minimālismu interjerā? Apskatīsim dažas daudzsološas tendences. 

Šajā rakstā jūs redzēsiet vairākus attēlus, jo ar tiem ir labāk saprotams vēstījums ko vēlos nodot.

Maigais minimālisms 

Daži klienti to izvēlas jau šodien. Atšķirībā no klasiskā minimālisma šis variants ir taustāmāks un izteiksmīgāks. Nē, krāsu palete joprojām ir neitrāla, bet gludu un racionālu virsmu vietā ir pievienots obligātais reljefs. Uzglabāšana joprojām ir pēc iespējas slēpta, tīras līnijas, minimums priekšmetu, bet atteikšanās no ideālas plaknības ir padarījusi interjeru mājīgāku un pievilcīgāku. Tas izskatās dārgs, kārtīgs un praktisks.

 

 

Maksimālisms 

Ir diezgan loģiski, ka pēc askētiskā minimālisma sekos maksimālisms. Šis stils nozīmē visu un lielā daudzumā: daudz dekoru, raibas krāsas, raksti un dažādas faktūras vienā telpā.

Maksimālismā tiek izmantoti lieli, pamanāmi apdares elementi un mēbeles, kas interjerā veido centrālo punktu. Un šeit ir svarīgi nepārspīlēt, parādot izdomu, lai neiekristu bufonādes stilā. Ir svarīgi skaidri apdomāt, kas ir jūsu maksimālisma pamatā, kāda ir savienojošā ideja: atkārtojošs raksts uz tekstilizstrādājumiem, formas vai etniskie motīvi no dažādām valstīm.

 

Japandi jeb Japānas stils 

Šis i,espējams, ir vēl viens līderis, kas var izspiest minimālismu no mūsu mājokļiem. Pirmkārt, tas ir tikpat lakonisks kā minimālisms. Japāņu stils ir atbildīgs par interjera askētismu un funkcionalitāti, bet otrā stila daļa – Scandi, ir paredzēta, lai pievienotu siltumu un dabisko materiālu estētiku skandināvu stilā.

Japandi stilā pirmkārt un galvenokārt ir materiālu un faktūru dabiskums. Šeit nav spilgtu krāsu, tikai apkārtējās pasaules dabiskā estētika. Tajā ir daudz gaismas un telpas, tas nepieļauj vizuālu troksni un ir ļoti funkcionāls.

 

Grandmillennial 

Šis stils apvieno tradicionālos dizaina elementus ar mūsdienīgiem akcentiem. Tajā bieži vien izmantoti antīki mēbeļu elementi, ziedu raksti un bagātīgi teksturēti audumi, taču tas joprojām izskatās svaigi un mūsdienīgi. Tas ir burtiski tūkstošgades iedzīvotāju protests pret garlaicīgu un monotonu minimālismu vai universālām mēbelēm.

 

Guļamistabā var izmantot vintage gultu ar metāla rāmi, ko papildina moderni spilveni un gultas pārklāji ar ģeometriskiem rakstiem. Uz sienām var izvietot ģimenes fotogrāfijas senatnīgos rāmjos, kas piešķirs telpai mājīgumu un individualitāti.

 

Indrustriālais stils 

Šim stilam raksturīgs raupju materiālu un elegantu detaļu apvienojums, un tajā vienā telpā var redzēt betonu, glītus gaismas ķermeņus un modernus mīkstos mēbeļu elementus. Industriālais stils joprojām ir populārs, taču tagad tas ir kļuvis elegantāks.

Tas ir piemērots lielām telpām ar augstiem griestiem, kur lieliski izskatās klasiski raupjas betona, ķieģeļu, metāla un raupja koka faktūras. Vēl viens aspekts ir apzināta komunikāciju atvērtība, vai tie būtu radiatori vai ūdens caurules.

 

Lasi vēl: Apple uzvar patentu lietā par Masimo viedpulksteņiem 

 

Viss iepriekš minētais ir tikai daļa no tendencēm, kas var kļūt aktuālas turpmākajos gados. Taču jau tagad varam droši apgalvot, ka cilvēki ir noguruši no minimālisma un pamazām attālinās no šīs askētiskās koncepcijas, virzoties uz gaišāku un mājīgāku interjeru.

Leave a Comment