Aizsaulē devies slavens teātra un kino aktieris vien 34 gadu vecumā. Šī ziņa satrieca daudzus viņa talanta cienītājus un, protams, ģimenes locekļus.
Atsākt dzīvi pēc tuva cilvēka aizsaulē došanās ir sarežģīts un emocionāli izaicinošs process, kas prasa laiku un pacietību. Pirmais solis ir pieņemt, ka skumjas un sēras ir dabiskas un nepieciešamas. Ir svarīgi dot sev atļauju izjust visas emocijas, kas nāk ar zaudējumu, un necensties tās apspiest.
Meklēt atbalstu no draugiem, ģimenes vai atbalsta grupām var būt ļoti noderīgi, jo sarunas ar citiem, kuri ir piedzīvojuši līdzīgu zaudējumu, var sniegt mierinājumu un izpratni.
Veltīt laiku sev un nodarboties ar aktivitātēm, kas sniedz prieku un mieru, piemēram, lasīšana, rakstīšana, pastaigas dabā vai jaunu hobiju izmēģināšana, var palīdzēt atgūt emocionālo līdzsvaru.
Atcerēties un godināt aizgājušo cilvēku, izveidojot īpašu piemiņas vietu vai veicot rituālus, var sniegt mieru un palīdzēt saglabāt saikni ar mīļoto. Ir svarīgi arī atjaunot ikdienas rutīnu un pakāpeniski atgriezties pie ikdienas aktivitātēm, jo tas palīdzēs atgūt stabilitāti un normalitātes sajūtu. Jābūt pacietīgam pret sevi un jāatceras, ka dziedināšanas process ir individuāls un katram cilvēkam tas norit atšķirīgi.
Tests:
Ja šķiet, ka ar zaudējumu ir grūti tikt galā, nevajadzētu baidīties meklēt profesionālu palīdzību, piemēram, psihoterapeita vai sēru konsultanta atbalstu, kas var sniegt nepieciešamo palīdzību un vadību šajā grūtajā laikā.
Dzīve pēc zaudējuma nekad nebūs tāda pati, taču pakāpeniski var rast jaunu līdzsvaru un jēgu, saglabājot aizgājušā cilvēka atmiņas un ietekmi uz savu dzīvi.
Ir svarīgi izlaist emocijas ārā no sevis. Emociju izpaušana palīdz uzturēt emocionālo un psiholoģisko līdzsvaru. Kad emocijas tiek izlaistas, tās tiek atbrīvotas no iekšējās spriedzes, kas var mazināt stresu un uzlabot garastāvokli.
Emociju izpaušana var palīdzēt arī labāk saprast sevi un savas vajadzības, kas var veicināt personīgo izaugsmi un attiecību uzlabošanu ar citiem.
Šie trīs iegūs zelta biļeti: Globa ir noteikusi zīmes, kas būs veiksmīgas loterijā no 6. jūnija
Neizlaistās emocijas var uzkrāties un izraisīt ilgtermiņa negatīvas sekas, piemēram, trauksmi, depresiju un fiziskus veselības traucējumus. Tāpēc ir svarīgi atrast veidus, kā veselīgi izpaust emocijas, piemēram, sarunājoties ar uzticamu draugu, rakstot dienasgrāmatu vai nodarbojoties ar radošām aktivitātēm.
Diemžēl tagad par skumjo ziņu..
Seriāla “Klusais Dons” aktieris Dmitrijs Lipinskis pēkšņi aizsaulē devās 34 gadu vecumā.
Slavenais teātra un kino aktieris tika atrasts savā dzīvoklī Maskavā. Saistībā ar tr****iju paziņoja par izrādes “Meistars un Margarita”, kurā Dmitrijs Lipinskis spēlēja Ponciju Pilātu, atcelšanu.
Aktiera radinieki un kolēģi satraucās pēc tam, kad viņš neieradās darbā un pārstāja atbildēt uz telefona zvaniem. Dmitrija mamma izteica pieņēmumu, ka viņš ir saguris.
Dmitrijs Lipinskis ieguva plašu slavu 2013. gadā pēc sērijas “Pjotrs Leščenko. Viss, kas bija…” Tajā viņš spēlēja Andreju Kožemjakinu. Divus gadus vēlāk aktieris tēloja huzāru seriālā “Klusais Dons”.