71 gada vecumā aizsaulē devies rakstnieks, aktieris un cienījams mākslinieks: ”Viņš bija paraugs visiem”

71 gada vecumā pēc ilgstošas slimības aizsaulē devies rakstnieks un aktieris, kurš bija visu cienīts un mīlēts. Šis ir liels zaudējums mākslinieku vidū. 

Aizsaulē devies aktieris, rakstnieks, dzejnieks Bobs Gudijs. Viņam bija 71.

Gudijam bija ilga un daudzveidīga karjera, kurā piedalījās gan tieša aktiermāksla, gan komēdija. Viņš regulāri strādāja ar Melu Smitu un piedalījās populārajos šovos, tostarp Kenija Evereta televīzijas šovā, kā arī piedalījās daudzās TV drāmās un komēdijās.

Viņš ir līdzautors BBC komēdijai Wilderness Road, kā arī diviem performanču dzejas sējumiem: Mixing With The Sharks un Life and D.e.a.t.h And A Few Other Bits and Pieces.

 

Viņš arī bieži parādījās uz skatuves. 1991. gadā viņš spēlēja galveno zebiekstu Alana Beneta adaptācijā Vējš vītolos Nacionālajam teātrim The Old Vic Londonā. Viņš arī sarakstīja libretu operai The Fashion, operai Deutsche Oper am Rhein ar Džordžo Batistelli mūziku.

Lasi vēl: Valdība, 21.martā atbalstīja priekšlikumu, ka šai iedzīvotāju kategorijai ir jāsaņem lielāki pabalsti

Bobam ir palikusi mīļotā sieva Džīna, brālis Deivs, meitas Džemma, Seonaida un Sofija, kā arī mazbērni Zeks, Aija, Konstance un Doloresa, kuri sēro par lielisku ģimenes cilvēku.

 

Leave a Comment