70 gadu vecumā miris leģendārās grupas dibinātājs: ”Ja godīgi, caur viņu mēs atradām ceļu viens pie otra”

70 gadu vecumā miris leģendārās rokgrupas “Bon Jovi” kādreizējais basģitārists un viens no grupas dibinātājiem Aleks Džons Sačs, paziņojusi grupa.

Sačs spēlēja grupā no 1983. līdz 1994. gadam, kad “Bon Jovi” laida klajā tādus hitus kā “You Give Love a Bad Name”, “Livin’ on a Prayer” un “Bad Medicine”.

Netiek ziņots, kur Sačs miris un kādi bijuši viņa nāves cēloņi. “Aleks bija neatņemama grupas izveides sastāvdaļa. Ja godīgi, caur viņu mēs atradām ceļu viens pie otra,” tviterī ierakstījis grupas l’ideris Džons Bon Džovi.

Sačs kopš bērnības draudzējās ar bundzinieku Tiko Toresu un piesaistīja grupai ģitāristu Ričiju Samboru, norādīja Bon Džovi. Savulaik Sačs atklāja, ka atstāja “Bon Jovi” vecuma dēļ, raksta apollo.lv.

Lasi vēl: Latvietis mežā ierauga baisu ainu: viņa priekšā stāv divi agresīvi noskaņoti lāči, taču viss izvērtās negaidīti

“Kad man bija 43 gadi, es sāku izdegt. Tas šķita kā darbs, un es negribēju strādāt. Iemesls, kādēļ es vispār iesaistījos grupā, bija nevēlēšanās strādāt,” atzina Sačs.

Sākotnēji Sačs spēlēja grupā “The Message”.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru