4 zodiaka zīmes, kuras visvairāk ietekmē pilnmēness – īpaši maija pilnmēness!

4 zodiaka zīmes, kuras visvairāk ietekmē pilnmēness

Mēness un dažādās tā fāzes tā vai citādi ietekmē visus – tā ir dabas parādība. Gluži kā jauna mēness laikā, tā arī pilnmēness laikā Saules gravitācija pastiprina Mēness gravitāciju, kas palielina magnētisko pievilkšanos.

Nav grūti iedomāties, ko tas nodara mums, cilvēkiem. Uzzināsim, kuras 4 zodiaka zīmes ir visvairāk pakļautas jaudīgajai pilnmēness ietekmei.

1. Strēlnieks

Strēlnieki parasti ir spējīgi pieņemt notikumus savā dzīvē viegli un brīvi, bez lieka sasprindzinājuma. Tomēr, kad iestājas pilnmēness, viņi kļūst daudz nesavaldīgāki un emocionālāki, raudulīgāki un neirotiskāki. Un uzreiz pēc pilnmēness Strēlnieki sāk plānot jaunus mērķus nākotnei, it kā šī mēness fāze būtu viņiem iedevusi jaunus sapņus un mērķus.

2. Svari

Pilnmēness laikā līdzsvarotie Svari pēkšņi kļūst tendēti uz strīdiem un balansa trūkumu. Parasti viņi ir diezgan stabili cilvēki un ir miera un nepiespiestības iemiesojums.

Lasi vēl: 6.maijs tiek izskatīts par ļoti maģisku dienu un naktī gaidāms kas pavisam īpašs; tomēr ir ar aizliegumi ko nedarīt

Bet līdz ar pilnmēness iestāšanos viņi kļūst daudz trauksmaināki un gatavi atklāti izteikt savas negatīvās jūtas. Līdzsvars prasa enerģiju, bet, kad Svaru zīmē dzimusi sieviete vai vīrietis sāk darboties mēness ietekmē, viņi kļūst daudz mežonīgāki, nesamierināmi un pat agresīvi.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

COMMENTS

Leave a Comment