Sieviete 60 + pastāvīgi sūdzas par veselību
Iespējams, šis ir visatbaidošākais novecojošas dāmas ieradums, raugoties no vīrieša viedokļa. Protams, neviena veselība ar gadiem nepalielinās. Taču ir atšķirība starp to, vai apzināties savas kaites un sekot līdzi savai veselībai, vai arī visu laiku sūdzēties par savām problēmām.
Tas vīrietim rada sajūtu, ka dāma vienmēr ir ar kaut ko neapmierināta un meklē iemeslu raudāt. Vīrietim viņa šķiet garlaicīga un neinteresanta – jo viņai ir ierobežots tēmu loks dialogam – “tur sāp” un “drīz tur sāpēs”. Un vīrietis – jebkurā vecumā – ir pārliecināts, ka ir daudz citu aizraujošu sarunu tēmu, izņemot sl***bas. Un viņam ir taisnība.
Turklāt biežas sarunas par sli***ām rada vilšanos un sliktu garastāvokli. Ar šādu sievieti ir grūti justies pozitīvi un priecīgi, īpaši vecumdienās.
Sieviete 60+ dzīvo pēc grafika
Spontanitāte ienes attiecībās dzīvīgumu – pat tad, ja laulātie ir kopā jau vairākus gadu desmitus. Šāda impulsivitāte ir pašpārliecinātības pazīme. Spontāna sieviete nebaidās uzņemties iniciatīvu un riskēt. Daudzi vīrieši to uzskata par ļoti pievilcīgu. Neparedzamība rada intrigu. Un vīrieši, tāpat kā bērni (vārda labajā nozīmē), mīl mīklas. Viņi sievietēs novērtē spontanitāti un neparedzamību.
Un, ja jaunībā šīs īpašības ir raksturīgas daudzām daiļā dzimuma pārstāvēm, tad gadu gaitā tās visas netiek saglabātas. Sievietes cienījamā vecumā dod priekšroku monotonam dzīvesveidam un pat nedomā, ka spontanitāte var atsvaidzināt attiecības ar vīru.
Viņas izredzētais nepārprotami priecāsies un būs pārsteigts, ja tā vietā, lai dotos uz vasarnīcu, viņi kopā dosies uz parku, kur savulaik jaunībā pastaigājušies. Taču dāma to uzskata par vieglprātību – viņa jau “nav tajā vecumā”. Un tad viņa brīnās, kāpēc vīram kļuvusi neinteresanta.