35 gadu vecumā no smadzeņu vēža mūžībā devies seriāla aktieris; ģimene ir sagrauta

35 gadu vecumā no smadzeņu vēža mūžībā devies seriāla aktieris. Ģimene ir ļoti satriekta un šajā laikā vēlas būt domās kopā ar aktieri viņa pēdējā dzīves ceļā. 

Radinieki bieži nezina, kā aprēķināt un aprēķināt četrdesmito dienu. Tas ir ļoti būtisks jautājums, un ir svarīgi to pareizi aprēķināt. Termiņš tiek skaitīts no brīža, kad cilvēks nomira, un nav svarīgi, kurā diennakts laikā šī nāve iestājās.

Austrālijas dziedātājs un aktieris nomira no glioblastomas. Džonijs Rufo ar šo briesmīgo slimību cīnījās sešus gadus.

Džonijs nomira 10. novembrī Sidnejas slimnīcā ģimenes un mīļotās draudzenes Taņas Simsas ieskauts. “Ar smagu sirdi mums šodien nācās atvadīties no mūsu mīļotā Džonija. Savas partneres Taņas un ģimenes ieskauts, Džonijs mierīgi aizgāja mūžībā ar neticamu medmāsu un ārstu atbalstu,” sociālā tīkla lapā paziņoja Rufo pārstāvji.

 Lasi arī: Šo nezināja daudzi! Politiķis Hosams Abu Meri nejauši publiski atklājis kādu līdz šim nezināmu lietu par sevi

Lasi arī: 5 bīstamākās 2024. gada zodiaka zīmes, ar kurām nevajadzētu ielaisties konfliktos, jo tas var beigties bēdīgi

35 gadus vecā vīrieša ģimenei tas bija smags trieciens. “Džonijs bija ļoti talantīgs, apburošs un dažkārt nekaunīgs puisis. Viņš bija ļoti apņēmīgs un ar stipru gribu. Džonijs cīnījās līdz galam un cīnījās, cik vien varēja. Tik skaista dvēsele, kas varēja tik daudz dot. Mēs visi tevi mīlam, Džonij, un atcerēsimies tevi par visu to prieku, ko tu ienesi mūsu dzīvē. Dusi mierā,” piebilda aktiera un dziedātāja ģimene.

2017. gadā Rufo tika diagnosticēts smadzeņu vēzis pēc tam, kad viņš vērsās slimnīcā, sūdzoties par mokošām migrēnas lēkmēm. Augustā viņam tika veikta operācija, no frontālās daivas noņemot 7 cm lielu audzēju, kam sekoja ķīmijterapija un staru terapija.

Pēc dažiem mēnešiem pacientam iestājās remisija, bet 2020. gada novembrī atklājās, ka slimība ir atgriezusies. Pagājušā gada augustā Džonijs apstiprināja, ka viņa vēzis ir neārstējams. Decembrī viņš nosvinēja vēl vienu ķīmijterapijas gadu. Aktieris, sēžot ratiņkrēslā, rādīja drosmīgu seju un smaidīju. “Atkal sēžu savā iecienītajā krēslā,” Džonijs ironizēja.

Tobrīd aktieris paziņoja, ka viņš ar nepacietību gaida, kad varēs atpūsties no ārstēšanās. Viņš atzina, ka sapņo pavadīt Ziemassvētkus kopā ar saviem mīļajiem. Šī vēlēšanās ir piepildījusies.

Lasi arī: Laipna medmāsa mierināja raudošu zēnu, šis stāsts izplatījās pa visu internetu

Lasi arī: Sanda Ozoliņa dzīvē lielas pārmaiņas

Šā gada martā austrālietis uzsāka kārtējo ķīmijterapijas kursu, viņš publicēja fotogrāfiju, kurā redzams slimnīcas gultā Taņas apskāvienos. Dziedātājs teica, ka visvairāk uztraucas par savu draudzeni, kura visus šos gadus bijusi kopā ar viņu. Viņš baidījās, vai Taņa tiks galā, kad viņa vairs nebūs.

 

 

Leave a Comment