18 gadu vecumā mūžībā devusies uzlecošā zvaigzne; ģimene sēro un atzīst, ka vairs nebūs kā agrāk

Diemžēl pāragri mūžībā ir devusies uzlecošā zvaigzne. Viņai vien bija 18 gadu. Ģimene ir satriekta un nespēj aprakstīt šo situāciju bez asarām. Tas viss esot noticis ātri.

Pagājušajā mēnesī 18 gadu vecumā mirusi uzlecošā MMA zvaigzne Viktorija Lī, apstiprinājusi viņas ģimene. Nāves cēlonis netika norādīts pagaidām.

Havaju salu dzimtene ir cēlusies no spēcīgas MMA ciltsraksta, un viņas māsai Andželai pieder ONE čempiona pasaules čempiona tituls svarcelšanā, savukārt viņu brālis Kristiāns ir ONE vieglā svara čempions.

Lī bija viensa no pasaulē daudzsološākajām jauktās cīņas mākslas sportistēm un ieguva iesauku “The Prodigy”. ”Viņa ir aizgājusi pārāk ātri, un kopš tā laika mūsu ģimene ir pilnībā izpostīta”, atklāj ģimene. 

“Mums viņas pietrūkst…vairāk par visu šajā pasaulē. Mūsu ģimene nekad nebūs tāda pati. Dzīve nekad nebūs tāda pati. Viktorija bija skaistākā dvēsele, kas jebkad dzīvojusi. Viņa bija labākā mazā māsa pasaulē. Labākā meita, labākā mazmeita.”

”Katrs sīkums liek man domāt par tevi. No saules stariem līdz saulrietam. Tu iemācīji mums saskatīt skaistumu vienkāršās lietās. Tu biji mūsu spilgtā gaisma. Mūsu saulīte. Un tas nekad nemainīsies. Tu biji ideāla visos veidos. Labākais cilvēks, ko pazinu. Skaistākā meitene gan no iekšpuses, gan no ārpuses”, ģimene ar skumjām raksta.

Lasi vēl: 66 gadu vecumā mūžībā devies izcils rakstnieks un scenārists: ”Šorīt 8 no rīta viņš mūs pameta”

Tomēr 2022. gadā viņa bija atņēmusi kādu laiku no sporta, lai koncentrētos uz vidusskolas absolvēšanu. Diemžēl šobrīd ģimene nekādu informāciju sīkāk vairs nesniedz.

 

Leave a Comment