”WhatsApp” pārstāvji šodien paziņoja, ka gaidāms vēl viens atjauninājums lietotnei: ”Mēs zinām, ka jūs priecāsieties”

Whatsapp pārstāvji pirms īsa brīža paziņoja patīkamus jaunumus saviem lietotājiem. Drīzumā gaidāms jauns atjauninājums lietotnes aplikācijai. 

2010. gada novembrī tika izlaists virkne uzlabojumu WhatsApp iOS versijai: tostarp iespēja meklēt ziņojumus tērzēšanas vēsturē, garu videoklipu apgriešana līdz nosūtāmam izmēram, iespēja atcelt multivides ziņojumus to augšupielādes vai lejupielādes laikā un fotoattēlu priekšskatīšana pirms to nosūtīšanas.

2022. gada maijā failu augšupielādes ierobežojums tika palielināts no 100 MB uz 2 GB, un maksimālais grupas lielums tika palielināts līdz 512 dalībniekiem.

2023. gada aprīlī lietotnē tika ieviesta funkcija, kas ļautu piekļūt kontam vairākos tālruņos, tādējādi padarot to līdzīgāku konkurentiem.

Lasi vēl: Kāpēc Čārlija Čaplina atdusas vieta ir piepildīta ar biezu betona slāni: pārsteidzoši fakti par kuriem tika noklusēts

Ziņojumi joprojām būtu pilnībā šifrēti. Tajā pašā mēnesī WhatsApp beta versijās tika ieviesta funkcija “Kanāls”, kas ļautu sabiedriskajām personām un organizācijām publicēt līdzīgas pārraides lielam lietotāju skaitam.

Tomēr šodien pārstāvji paziņoja par vēl kādu jauninājumu, kurš patiks visiem lietotājiem.

 

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Leave a Comment