Video: Pirmais ieskats “Viaplay” pirmajā Baltijas oriģinālseriālā “Kurš nogalināja Otto Milleru?”

Seriāla pirmizrāde ir tepat aiz stūra un, beidzot ir iespēja redzēt pirmās bildes un tīzeri pirmajam “Viaplay” oriģinālseriālam Baltijā “Kurš nogalināja Otto Milleru”?, kas Latvijas skatītājiem būs pieejams straumēšanas platformā “Viaplay” jau 9.septembrī.

Saspringtās krimināldrāmas zvaigznes ir aktieri Jaan Rekkor, Tambet Tuisk un Märt Avandi, godalgotais režisors René Vilbre un stāsta autors Birks Rohelends.

Pirmās sērijas ieskats:

“Viaplay” oriģinālseriālā “Kurš nogalināja Otto Milleru?” 65. dzimšanas dienā savā muižā tiek atrasts noslepkavots slavens uzņēmējs un cīkstonis – bijusī restlinga zvaigzne. Detektīvi pēc kārtas nopratina astoņus ģimenes locekļus, un pamazām atklājas tumšas patiesības par veiksmīgu un varenu vīrieti. Ikvienam ir stāsts par Otto Milleru – un katram ir savs motīvs.

Lasi arī: Tradicionālās Baltijas filmu dienas – šogad 23. un 24.augustā

Igaunijas vadošo talantu plejāde stāv aiz “Viaplay” pirmā Baltijas oriģinālseriāla. Seriāla autors ir Igaunijā zināmais romānists Birks Rohelends (Birk Rohelend), kurš ir arī viena no Igaunijas lielākajiem televīzijas seriāla “The Pillowclub”, kuram pašlaik ir 14. sezona, veidotājiem. Režisors ir Renē Vilbre (René Vilbre), kura jaunākajos titros ir iekļauta grāvēja “Class Reunion” triloģija, kas ir viena no ienesīgākajām filmām Igaunijas kino vēsturē, kā arī Baltijā zināmā komēdija “Estonian Funreal”. Tagad režisors R. Vilbre ir piešķīris jaunu enerģiju iespaidīgajam nozieguma sižetam seriālā “Kurš nogalināja Otto Milleru?”.

“Kriminālseriālam ir aizraujoša stāsta struktūra. Notiek slepkavības izmeklēšana un visiem astoņiem aizdomās turamajiem, kuriem katram ir savs spēcīgs slepkavības motīvs, ir jāsniedz personiskais redzējums par notikušo. Mēs novērojam astoņus dažādus stāstus, astoņus skatienus uz uzņēmēju Otto Milleru, kā arī astoņus dažādus viņa ģimenes locekļu portretus. Sajūsmu papildina fakts, ka stāsta vidū kļūst skaidrs – arī abiem detektīviem, kuri izmeklē slepkavību, ir savi noslēpumi,” stāsta Renē Vilbre.

Galveno lomu kā labi zināmu uzņēmēju un kādreizējo cīņas sporta zvaigzni Otto Milleru atveido igauņu populārais aktieris Jāns Rekors (Jaan Rekkor), pēc kura teiktā, stāsts atstāj daudz vietas iztēlei un spekulācijām. “Šis nav lineārs stāsts – tas ir likumsakarību vadīts un sarežģīts slepkavības noslēpums, kas balstās unikālās detaļās un psiholoģiskos aspektos,” stāsta Jāns Rekors.

Līdzās Jānam Rekoram (Jaan Rekkor), Tambetam Tuiskam (Tambet Tuisk) un Dorisai Tslārei (Doris Tislar) galvenās lomas atveido vēl daudzi citi pazīstami igauņu aktieri, tostarp Mārts Avandi (Märt Avandi), Evelīna Vīgemasta (Evelin Võigemast), Tīna Tauraite (Tiina Tauraite), Hilje Murela (Hilje Murel) un Maita Malmstena (Mait Malmsten).

“”Viaplay” stāsti lielā mērā ir vērsti uz to, lai priekšplānā izceltos lokālais leņķis un īpatnība. Tāpēc mēs esam neticami lepni un gandarīti prezentēt mūsu pirmo igauņu oriģinālsēriālu “Kurš nogalināja Otto Milleru?”, kurā ir apkopoti daļa no Igaunijas lielākajiem talantiem gan aiz kameras, gan kameras priekšplānā. Apvienojumā ar gudru un sarežģītu klasiskā nozieguma sižeta pagriezienu mēs esam pārliecināti, ka seriāls saviļņos auditoriju tālu aiz Igaunijas un Baltijas robežām,” uzsver Filipa Valestams (Filippa Wallestam), EVP un “Viaplay” grupas satura vadītājs.

Krimināldrāmu “Kurš nogalināja Otto Milleru?” producē Cuba Films, tās autors ir Birks Rohelends un režisors Renē Vilbre. Nordic Entertainment Group izpildproducente ir Izabella Hultēna (Isabelle Hulten).

Seriāla pirmizrāde notiks piektdien, 9.septembrī straumēšanas platformā “Viaplay” un būs pieejamas pirmās divas sērijas. Kopā tiks izlaistas astoņas aptuveni 40 minūšu garas sērijas.

 

Leave a Comment