Kauguru svētkos uzstāsies Intars Busulis un Laima Vaikule, Musiqq un Ozols

Vasaras nogalē, 27.augustā, Jūrmalā notiks tradicionālie Kauguru svētki. Tallinas ielā jau no plkst. 13.00 norisināsies visdažādākās aktivitātes, būs atvērts amatnieku tirdziņš, gaidāms gaisa akrobātu šovs, bundzinieku parāde, deju priekšnesumi un kopīga sadziedāšanās.

Vakarā no plkst. 19.00 uz lielās svētku skatuves – muzikālā programma dažādām gaumēm un vecumiem: Intars Busulis un Abonementa orķestris kopā ar Laimu Vaikuli -, grupa “Musiqq” un reperis Ozols. Svētku noslēgumā – iespaidīgs lāzeru šovs.

 

Svētku iedejošana un sadziedāšanās

Kauguru svētkus plkst. 13.00 atklās un ar latviešu tautasdeju “Es mācēju danci vest” Tallinas ielā iedejos tautasdeju kolektīvi no dažādiem Latvijas novadiem – deju akcijas “Jūras bize” dalībnieki, deju akcija norisināsies svētku dienas pievakarē Jaundubultu-Pumpuru pludmalē.

Kauguru svētki turpināsies ar Jūrmalas radošo kolektīvu priekšnesumiem – būs dejas, dziesmas, folklora un muzikāla izrāde.

Pēcpusdienā no plkst. 16.30 – sadziedāšanās kopā ar muzikālo apvienību “Varakuta”, dziedot dziesmas ukraiņu un latviešu valodā. Sadziedāšanās turpinājumā – labi zināmas dziesmas kopā ar Aiju Vītoliņu, Ati Zviedri, kora grupu “Anima” un ritma grupu Kristapa Krievkalna vadībā.

 

Radošas un sportiskas aktivitātes, seno spēkratu parāde, amatnieku tirdziņš

Svētku apmeklētāji varēs “būvēt” savus Kaugurus, lielformāta kartē daloties ar idejām un savu redzējumu par Kauguriem nākotnē – zīmēt, veidot un iekārtot. Turpat, svētku norises vietā, ikviens varēs izgatavot draudzības rokassprādzi – vienu sev, otru draugam.

Savu veiklību un veiksmi pasākuma apmeklētāji varēs pārbaudīt labirintu skrējienā un lielajās pagalma spēlēs.

Namu pagalmos norisināsies arī draudzības sporta spēles basketbolā, florbolā, disku golfā, galda tenisā un citos sporta veidos, spēles uzraudzīs profesionāli tiesneši.

No plkst. 13.30 līdz 15.30 Mežmalas vidusskolas sporta laukumā norisināsies seno spēkratu parāde, kurā būs apskatāmi kopš 1920.gada ražoti automobiļi un motocikli.

Ar savu piedāvājumu apmeklētājus svētkos priecēs amatnieku un mājražotāju tirdziņš, darbosies izbraukuma kafejnīcas.

 

Gaisa akrobātikas šovs un bundzinieku parāde

Laikā no plkst.13.00 līdz 18.00 trīs reizes varēs vērot gaisa akrobātikas šovu “Marinara”, kurā uzstāsies pieredzes bagāti Lietuvas akrobāti. Notiks arī maršējošo bundzinieku – Andžeja Grauda bungu skolas audzēkņu sastāva “Drumline Latvia” – parāde. Tāpat ikvienam būs iespēja piedalīties bungu meistarklasē – profesionāļu vadībā iemēģināt roku ritma spēlē.

 

Intars Busulis un Laima Vaikule, Ozols, “Musiqq”. Lāzeru šovs

Vakarā, plkst. 21.30, uz Kauguru svētku skatuves kāps publikas iemīļotais mākslinieks Intars Busulis un Abonementa orķestris kopā ar vakara īpašo viešņu – Laimu Vaikuli. Hiphopa kultūras piekritējus plkst. 19.00 priecēs Ozola uzstāšanās, savukārt populārās mūzikas mīļotājiem – muzikāli pārsteigumi no grupas “Musiqq” plkst. 20.00.

Svētku noslēgumā, plkst. 22.55, norisināsies lāzeru šovs, kas spilgtās gaismu spēlēs krāšņi izgaismos debesis virs Kauguriem.

Svētku apmeklējums ir bez maksas.

Pasākumā tiks fotografēts un filmēts publicitātes vajadzībām.

Leave a Comment