”Swedbank” banka šai iedzīvotāju kategorijai piešķirs naudas atbalstu šādā apmērā! Fantastiski!

“Swedbank” jauniešiem, kuri šogad sasniedz 18 gadu vecumu, dāvinās pirmos investīcijām domātos līdzekļus 20 eiro apmērā, informēja bankas pārstāvji. Lai veicinātu ieguldījumu kultūras attīstību Latvijā, līdzekļiem pieteikties varēs neatkarīgi no tā, vai pilngadību sasniegušie jaunieši ir vai nav “Swedbank” klienti.

Banka skaidro, ka šī dāvinājuma mērķis ir sniegt pēc iespējas lielākam jauniešu skaitam iespēju iepazīt investīciju pasauli un laikus sākt domāt par labklājības veicināšanu. Paredzams, ka kopējais dāvinājuma apmērs gada laikā varētu sasniegt 50 000 eiro, atkarībā no jauniešu skaita, kas nolems šo iespēju izmantot.

Iniciatīva paredzēta visiem jauniešiem, kuri 2024. gada laikā sasniedz 18 gadu vecumu. Lai šo iespēju izmantotu, jauniešiem būs jāatver “Swedbank” ieguldījumu konts un jāpiesakās 20 eiro saņemšanai, izmantojot “Swedbank” internetbanku.

Pēc pieteikuma saņemšanas, divu nedēļu laikā ieguldījumu kontā tiks ieskaitītas “Swedbank” “Robur Access Edge Global” fonda daļas dāvināto 20 eiro vērtībā.

“Swedbank” cer, ka šī iniciatīva ne tikai veicinās jauniešu interesi par investīcijām, bet arī sniegs praktiskas zināšanas un pieredzi, kas būs noderīga nākotnē.

Lasi vēl: Bagātnieks ignorēja savas stāvoklī esošās sievas aiziešanu un ātri atrada citu. Pēc gadiem viņš gauži raudāja un tad notika šis!

Banka uzskata, ka agra investīciju pieredze var palīdzēt jauniešiem labāk saprast finanšu tirgus darbību un veicināt atbildīgu finanšu pārvaldību, kas ilgtermiņā var uzlabot viņu finansiālo stabilitāti un labklājību. Iniciatīva arī atspoguļo “Swedbank” apņemšanos atbalstīt jauniešus un veicināt finanšu izplatību sabiedrībā.

 

Leave a Comment