Šis horoskops atklās tev skarbo patiesību par sevi. Iztiksim bez mīļiem vārdiem un uzreiz ķersimies pie lietas!

Lauva 

Lauvas ir mantkārīgi cilvēki, it īpaši, kas attiecas uz uzslavām un atzinības. Iespējams, jūsu mamma jūs nepietiekami bieži apskāva? Vai arī, kur ir iemesls?

Lai arī kur cilvēki neatrastos ar Lauvām, viņus visur sāk vajāt klaustrofobijas lēkmes. Tāpēc, ka Lauvām ir nepieciešami apkārtēji, lai tie Lauvas pastāvīgi apjūsmotu un pamanītu katru sīkāko lietiņu viņu dzīvē.

Varbūt jums labāk pastāvīgi iemācīties, kā sevi mīlēt?

Jaunava 

Tie ir vissliktākie draugi, kādi vispār vien var būt! Viņiem ir briesmīga gaume, un viņi pastāvīgi “zāģē” savus tuviniekus par nesvarīgām, garlaicīgām detaļām.

Svari

Svari domā, ka viss, ko viņi saka, ir Dieva balss. It īpaši tad, kad lieta nonāk līdz “līdzsvarota un prātīga lēmuma” pieņemšanas nepieciešamībai.

Tikties un draudzēties ar jums nav pati patīkamākā lieta. Tāpēc, ka jūs tikai no skata liekaties sentimentāli un romantiski – bet patiesībā jums loģika vienmēr būs pirmajā vietā. Nu jūtas jau nu galīgi nē. Tās jūs pie lēmuma pieņemšanas nekad nepielaižat.

Lasi vēl: Izrādās, ka tepat netālu no Latvijas atradās kāds slepens cietums, kurš agrāk ticis turēts ļoti lielā slepenībā, jo tas nav parasts cietums

Skorpions 

Jūsu ego ir tik neticami masīvs, ka jebkurš, kurš ir jūs iemīlējis, pat nenojauš, ar ko viņam būs darīšana. Jūs mīlat tikai sevi – turklāt mīlēsiet sevi līdz pat mūža galam. Un tas jūs pilnīgi un itin nemaz nemulsina!

Strēlnieks 

Strēlnieki arī ir sevī iemīlējušies cilvēki. Turkāt viņi var jebkurā brīdī velnišķīgi ieriebt. Un viņiem, tāpat kā Lauvām, arī nākas pastāvīgi atkārtot, cik superīgi viņi ir.

Mežāzis 

Jūs esat ĻOOOOOOOOOOOOOOTi garlaicīgi. Jebkuru interesantu domu jūs esat spējīgi pārvērst garlaicīgā un bezjēdzīgā burtiski sekundes daļiņas laikā.

Tāpēc ar jums nepavisam nav viegli sazināties. Kā likums, pirmo iespaidu jūs par sevi radāt kā par nūģi. Turklāt ne tikai pazīšanās laikā, bet arī gultā ( ja runa ir par pirmo reizi). Mums ir žēl.

Ūdensvīrs 

Visi Ūdensvīri klusībā sapņo kļut par Čārlzu Mensonu. Tas ir vāks.

Zivis 

Mīlēt zivis vienmēr ir traģiski. Un vēl sliktāk ir tas, ka nākas ar visiem spēkiem vērot, kā viņi no visa spēka mīl jūs.

No Zivīm visbiežāk gribas vienkārši tikt vaļā. Un pateikt viņām, lai nekad vairs nenāk. Tāpēc, ka viņas bojā jums noskaņojumu ar savu nīdēšanu un visur esamību atkal un atkal. Lūdzu, pārstājiet!

 

COMMENTS

Leave a Comment